Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit tegyek herpesz ellen? Sürgős!

Mit tegyek herpesz ellen? Sürgős!

Figyelt kérdés

Hétfő van és szombatra el kellene hogy múljon de eddig akármit próbáltam, akkor se múlt el egy héten belül.

Próbáltam herpesztapaszt, kenőcsöket, alkoholt, almaecetes vattát, fogkrémet.

Egyetlen egyszer használt az Epavir, de utána valahogy immunis lettem rá mert többször már nem vált be, csak a pénzt dobtam ki rá.

1-2 havonta van herpeszem és ha kijön akkor biztos biztos hogy azon a hétvégén nem múlik el.


2015. febr. 16. 09:13
 1/5 anonim válasza:
Probáld meg jégel minél töbet jegelni és estére kendbe fogkrémel, én is ijen problémával kuzdok és nekem ez segitet minél töbszor csinálod a jedelést meg a fogkrémet akár napal is anál gyorsaban beszárad
2015. febr. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A jegeléssel is próbálkoztam korábban
2015. febr. 16. 10:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Listerine szájvízzel kend naponta legalább 5x. Legjobb ha akkor elkezded kenni amikor érzed hogy kijön. Nekem 2-3 napra elmúlik tőle. Ne csak a herpeszt kend hanem a teljes ajkat.
2015. febr. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a legjobban bevált, ha érzem, hogy ég, még az elején hagymával, foghagymával kenem,

De mikor már kijött, akkor is a krémek mellett használom ezt

2015. febr. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Zovirax
2015. febr. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!