Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Herpesz ellen valami gyorsat...

Tutika19 kérdése:

Herpesz ellen valami gyorsat tudtok-e mondani? :/

Figyelt kérdés
2014. nov. 22. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha már kijött, akkor nem sokat tehetsz. Ha érzed, hogy kezd viszketni, feszülni, akkor veszel rá gyorsan herpeszkrémet, vagy fogkrémet nyomsz rá.

Nekem bejött még az ezüst-kolloidos krém, vagy az ezüst-kolloid oldat. Vattakorongot négy darabra vágtam, és leöntöttem oldattal. Rátettem oda, ahol éreztem a herpeszt kijönni, és nagyjából 2 órán keresztül rajta volt, időnként cserélgettem. Nem jött ki aznap a herpeszem.


Annyit tudsz esetleg tenni a már kijött herpesszel, hogy herpesztapasszal leragasztod. Így kevésbé fertőzől másokat.

2014. nov. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
alkoholos ecsetelés? teafaolaj? nálam a spéci herpesz elleni cuccok nem igazán működnek.
2014. nov. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 hbarbus21 válasza:

Szia!


Van olyan zselé hogy gyorsan enyhíti a herpesz tüneteit.


neve:Herstat

2014. nov. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sheckley válasza:

Lizin-C étrend kiegészítő kapszula: /érdemes utána olvasni/

Ha érzed hogy elkezd "égni" a szád, vegyél be egyet.

10 perc múltán enyhíti az égető érzést.

1 nap alatt kb. 3-4 db-ot szoktam beszedni.

Nekem sokszor ki sem jön a seb, ha időben "elkapom".

Cca 2600 Ft egy 60 db-os dobozzal. Egészség-reform boltokban árulják.

2014. nov. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!