Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Elkaptam valami új vírust, és...

Elkaptam valami új vírust, és már hétszer hánytam is miatta. Mit igyak, hogy ne történjen meg ismét?

Figyelt kérdés

Nos hát engem is elért az új vírus, és ha csak pár korty vizet is iszok, már azt is kihányom órák múlva. A teát se nagyon merem inni, mert félek, hogy azt is kihányom.

Hasmenésem is van, és most B6-ot vettem be, hogy ne hányjak.

Tudnátok segíteni, -- esetleg azok, akik már túl vannak ezen -- hogy mit kellene tegyek? Mert elég rossz érzés a köhögéses hányás.. :(


2015. febr. 28. 07:43
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Hát már sokkal jobban :) Hasmenésem is alig van, a hányás meg már elmúlt, a bubis ásványvizet is tudom inni úgy, hogy ne hányjam ki. :)
2015. márc. 1. 18:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!