Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » MI lehetett az amit elkaptam?...

MI lehetett az amit elkaptam? Azóta durván álomkóros és gyenge vagyok izomfájdalommal, szédüléssel?

Figyelt kérdés

Műlt hét kedden elkaptam valamit, egy nagyon erős nyomással kezdődött a fejemben, az ágyból fel kellett ülnöm mert nem tudtam hányok vagy f-ok, aztán két napig szédültem, görcsölt a hasam és ment a hasam, fájt a fejem. Három napot végigaludtam. Azóta is nagyon gyenge vagyok, mint akit fejbevertek, kótyagos vagyok szédülök, egy kis mozgástól kifulladok, fájnak az izmaim, teljesen legyengültem.

voltam orvosnál nem mondott semmit.


van valami ilyen virus, ami ennyire kiveszi az erőt? mint egy rozzant vénasszony, úgy érzem magam.


lehetnek ilyesminek szövődményei?



2014. jún. 23. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
A legtöbb vírus ilyen. Igyál sokat, valószínűleg ki is száradtál. Pihenj, egyél könnyű, de tápláló kajákat: rizs, csirkemell, banán, reszelt alma, pirítós, levesek, és sok sok folyadék! hasmenés hányás esetén Normolyt elektrolit pótló nagyon hasznos! Jobbulást!
2014. jún. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
iszom ezt az isostart, vettem por formában a gyógyszertárban. viszont kajálni nem nagyon kajáltam. lehet ez a baj. De még érzem hogy van bennem valami olyan aminek nem kéne itt lennie. annyira kiüt, hogy ma is egész délután úgy aludtam, hogy azt se tudtam milyen napszakban vagyok.
2014. jún. 23. 20:17
 3/6 A kérdező kommentje:
lehet ez a calici virus volt. arról olvastam hasonlókat.
2014. jún. 23. 20:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, ez ritkán derül ki. Természetes, hogy ennyire legyengültél. Azért, ha már benned marad, mindenképp egyél, mert abból jön az erő. Fokozatosan, tea keksz, majd pirítós, és így tovább haladva a komolyabb kaják felé. zsírtalan, cukor szegény kaják, és tejterméket egyelőre ne!
2014. jún. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, hogy igy ismeretlenül is segitettél.
2014. jún. 23. 20:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyan, szívesen!:)
2014. jún. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!