Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen jelei vannak annak ha...

Milyen jelei vannak annak ha valaki férges?

Figyelt kérdés
2008. aug. 24. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Viszket a végbélnyílás, és körülötte is + férgek vannak a székletben. Állatoknál eszik, és mégis fogy. (ez nem tudom, h igaz e emberre)
2008. aug. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Jobb esetben a székletben láthatóak a férgek. Egyébként jó étvágy mellett fogyás lép fel, éjszakai órákban jelentkező erős végbéltáji viszketés ( éjjel ide petézik az élősködő a béltraktusból )hívja fel a figyelmet a férgességre.

Gyógyszerekkel remekül kezelhető, egyébként ellepik az egész szervezetet.

2008. aug. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én fokhagymát ajánlom.Akármilyen hülyeségnek is hangzik meg tudom hogy néhányan kinevettek de a fokhagyma tényleg kipusztítja a gilisztákat és hatásosabb mint a gyógyszer.

A nővérem is amikor gilisztás volt minden nap evett fokhagymát és pár nap alatt kipusztultak a gilisztái.

2008. aug. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A helyi laborban leadható székletminta, kérj beutalót a háziorvosodtól, ha gyanú merül fel.
2008. aug. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
fogyas ill a karodon megjelenhetnek pici potyyok. nem pirosak,de sok van beloluk es erdes tapintasu lesz tole a borod. probalj csak gyumolcsot ill. zoldseget fogyasztani mert az a fergeknek nem tapanyag, igy par het alatt "ehenhalnak" en repat ettem,napi 1-2 kilot. en is lefogytam, de a fergek is :)
2008. aug. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát csak annyi tünet van h néha viszket a fenekem de éjszakánként 1általán nem vis felkelni nem kelek fel rá meg volt h 1ik éjszaka fenn voltam és akkor sem éreztem szóval lehet nem vagyok az csak picit megijedtem:$a gyomorégés tünet lehet?
2008. aug. 25. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!