Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi a herpesz jelei? Egy csók...

Mi a herpesz jelei? Egy csók után mi a jele annak h herpeszem van?

Figyelt kérdés
2008. jún. 13. 22:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%
Azt érzed. Olyan hülye érzés.. érzed, h ott van valami, nem tudom, h mondjam. :S
2008. jún. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
olyan mintha kicsit megdagadna a szádon egy pont. ha sikerül felfedezned, kend be fogkrémmel az szokott segíteni.
2008. jún. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
ég és viszket az a pont. piros lesz, aztán elkezd hólyagosodni. 'fincsi' egy érzés...
2008. jún. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
és milyen módszer van arra h elmúljon hamar ha van????és mi van ha a partnernek nem volt herpesze akkor mégis h lehet h a másik félnek van és ez csak a csók után jelentkezett?
2008. jún. 13. 22:38
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül kell a másiknak lennie herpesznek, hogy Te kapj egyet, pl ha utána iszol valakinek akkor is kaphatsz herpeszt. Ajánlani én azt az új fóliaszerű gyógyszert ajánlom (a gyógyszertárban biztos tudni fogják, kis átlátszó kör alakú fólia amit rá kell tenni és hamar elmúlik tőle elvileg) próbáltam a Zoviraxot meg a Vectavir-t is de őszint én szólva egy kalap szart se ér egyik sem, mégis 1000 ft 2gramm...
2008. jún. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Jah van az a láthatatlan herpesztapasz, csak nehogy elveszítsed :)
2008. jún. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Herpeszt simán elkaphatod, ha a partnerednek nem volt. Ez egy olyan vírus, ami ha már érintkeztél bármilyen emberrel akinek volt már herpesze akkor benned van. Csak lehet, hogy sosem jelentkezik. Sőt elvileg örökölhető is.
2008. jún. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget:)
2008. jún. 14. 10:15
 9/17 A kérdező kommentje:
és mennyi idő amíg magától el nem múlik???
2008. jún. 14. 10:47
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
magától sajnos elég nehezen múlik el, inkább vegyél rá gyógyszert, másrészt ha nem kezeled hiába "gyűri" le a szervezeted újra kialakulhat hamarosan
2008. jún. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!