Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Annyira félek, hogy elkapok...

Annyira félek, hogy elkapok valamit. Mindent megteszek, hogy ne kaphassak el semmit de nagyon félek. Ugye nem kapok el semmi nemi nyavalyát?

Figyelt kérdés

Gyűlölök wc-re menni....még itthon is szétfertőtlenítek mindent.. nem is beszélve nyilvános wc-ről pl a suliban kénytelen vagyok elmenni mert bepisilnék 8-18ig...annak a menete ( bemegyek alaposan kezet mosok forróvízzel szappannak könyékig bemosakodok kb..aztán saját zsepibe megtörlöm a kezem majd zsepivel bemegyek az egyik wc-be zsepivel fogom a kilincset és zárom az ajtót..majd lehúzom a wc-t hátha maradt benne valami ..aztán felhajtom az ülőkét körbefújom fertőtlenítővel aztán törlőkendőkkel leteregetem a csészét nehogy még mindig akadjon rajta valami és ezután bár nem értem semmihez lefertőtlenítem a kezem fertőtlenítőgéllel és félig guggolva célba veszem a wc-t és pisilek majd gondosan ügyelek,hogy ne érjen hozzá semmim és a zsepim amivel megtörlöm magam ne érintkezzen semmivel...)

de még így is nagyon félek,hogy elkapok valamit... rettegek tőle...szűz vagyok sosem szexeltem nehogy már én szenvedjek azért mert más összevissza szexel fűvel fával..

Rettenetesen félek attól,hogy minimális érintkezéssel egy 100ad milliméternyi kis láthatatlan dologtól fertőzést kapjak...abba belehalnék...

Ugye ha ennyire figyelek nem kaphatok el semmilyen nemi fertőzést?


2015. márc. 25. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez már nagyfokú betegség nálad. Kérj orvosi segítséget .,
2015. márc. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Untig elég annyi is, hogy mielőbb bemész kezet mosol, a kilincset zsepivel fogod meg, állva pisilsz és másik zsepivel megtörlöd magad és zsapivel fogod meg a wc lehúzót is, utána újra alaposan kezel mosol és kifelé nem fogod már meg a kilincset. :-) Én ezt cisnálom és soha nem kaptam el még semmit.
2015. márc. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt ugye tudod, hogy minél inkább steril környezetet teremtesz magad körül annál gyengébb lesz az immunrendszered és annál könnyebben fertőződsz meg?


Inkább az immunrendszered erősítsd és tartsd be az ALAPVETŐ higiéniás szabályokat. A túlfertőtlenítéssel többet ártasz mint használsz, szvsz.

2015. márc. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hiába vigyázol ennyire, nem a WC a fő veszélyforrás. Székelés után kellene alulról megmosakodni, amire ugye nincs mindég lehetőség. Ez utóbbi elmaradásától könnyebben megfertőződhetsz.
2015. márc. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hehe. Bírom, hogy a wc-ben mindenki a közvetlen érintkezéstől fél... Kedves kérdező nem akarlak elkeseríteni, de a wc lehúzással miliónyi apró kis mikróba kerül a levegőbe.

És nagyon tanácsolom, hogy fordulj szakemberhez. A te állapotod már nem normális. Ha valaki ennyire fél a fertőzésektől, az orvosi eset. Nem bántásból írom, ez tény. Remélem mielőbb kigyógyulsz ebből az állapotodból.

2015. márc. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat..sajnos tudom,hogy beteges (mármint annyira nem sajnos mert a legtöbben be sem ismerik ha van valami zizijük) járok évek óta pszichologikushoz és pszichiáterhez ezzel a problémával is de nem javul a dolog..vannak napok amikor rosszabb van mikor tűrhető..szedtem gyógyszereket ami nem hatott csak híztam tőle (nem keveset (20kg) ami még több okot ad a depresszióra..
2015. márc. 26. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!