Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » HIV fertőzöttek mikor kiderült...

HIV fertőzöttek mikor kiderült, hogy azok vagytok, hogyan sikerült megküzdeni ezzel?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy akiknél kiderült, hogy fertőzöttek hogyan élték túl lelkileg, hogy nincs több szex és gyerek se lehet. Hogyan sikerült feldolgozni, hogy végeredményben ez egy halálos betegség, egyáltalán ti akartatok ezzel együtt élni? Nem fordult meg az öngyilkosság gondolata? Előjelei nálatok voltak? Vagy véradásnál derült ki? Ki hogyan kapta el? Mesélnétek nekem erről? Köszönöm.

2015. ápr. 7. 12:37
 1/1 anonim ***** válasza:
88%

Szia!


Én nem vagyok 'fertőzött'. Viszont mivel nem is aggódnék a fertőzés miatt, így gondolom leírom mit gondolok erről, hátha ad egy lelki fröccsöt. Ha nem, akkor meg elpazaroltál pár percet azzal, hogy engem olvastál :)


A rövid résszel kezdeném, bizonyos elméletek szerint nincs HIV. Nem létezik ilyen vírus, nincs ilyen fertőzés. Ez nevetségesen hangzik, de nyilván egyikünk sem láthatott még ilyen vírust, és elméletileg lehetséges, hogy csak ijesztgetnek vele minket, átlag embereket.


A hiv diagnózisa depressziót okoz, a depresszió gyengülő immunrendszert, a kapott gyógyszerek gyengülő immunrendszert, tessék itt az immunhiányos állapot, a betegség, KÓROKOZÓ NÉLKÜL.


Ha van hiv?


- akkor is lehet szexelni, nyilván nem egészséges emberek társaságát kell keresni. De fertőzöttekét miért ne?


- más vélemények szerint a hiv fertőzés már igen jól karban tartható. Jó, én nem hiszek a gyógyszerekben, de sehol sincs megírva, hogy az én világnézetem és tudásom az igazság. Lehet, hogy simán baromi sokat élhetsz még fertőzéssel is.. most én ezt persze nem tudom megjósolni, aki megjósol valamit az meg pont azért teszi, mert nem tud semmit csak nagyon hisz valamiben.. és ez alapján osztja az észt.



Tehát még akármi is lehet veled.


Halál, halálos betegségektől eleve nem kellene félni. Ez a fajta félelem szándékosan van belenevelve az emberekbe, így válunk buta, irányítható birkákká.


Kevesen fogják fel, hogy nem csak ez az anyagi, testi élet létezik, nem ebből áll a világ. Tehát valójában lényegtelen mikor távozunk innen.


De még a materialista logika alapján is lényegtelen maga a halál, ugyanis logika, ha én meghalok akkor az már nem rossz. Csak az életben gondolunk veszteségre és rossz dolgokra, a materialista halál elméletében a halál után már semmi rossz nincs. Az abszolút semmi rossztól abszolút értelmetlen tartani, félni.


Az élettől lehet félni..


Az élet nem egy halálos betegség miatt s.zar. Az élet más dolgok miatt s.zar, és nagyon sokan gondolkoznak öngyilkosságon mint logikus lépésen. Én is.


Persze mondhatnánk, hogy mindannyian halálos betegek vagyunk, hisz' ilyen irányba halad az élet. De sokkal egészségesebb a halál ígéretét megváltásnak felfogni, szerintem.


Miért érzem úgy, hogy ez neked nem fog segíteni? Mert ilyen röviden nem tudom átadni a gondolataim lényegét, de talán mégis átgondolod és segíthet valamicskét :)

2015. ápr. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!