Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért viszket székelés után a...

Miért viszket székelés után a végbélnyílás és környéke?

Figyelt kérdés

Fájdalom, semmi egyéb nincs, a dörzsöléstől szokott lenni egy-két pont vér.

De ez tényleg olyan, h keresni kell.

Igazából arról van szó, hogy szivárog a fenekemből egy kevés folyadék és az marja ki.

Lehet hogy azért mert mostanában nekiálltam kávézni?

Igazából nem mindig van, de furcsa, hogy nem tudom semmi máshoz kötni.


2015. ápr. 9. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:
A szsékelés után mosd meg, egy tôrôlkôzôvel szárítsd meg és a végbélnyíláshoz tegyél kis vattadarabot, hog a kiszivárgó nedvet felfogja. A WC papír nagyon tud irritálni.
2015. ápr. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hasonlóak a tüneteim, áttértem az alábbiakra:

Engedek müanyag üvegbe meleg vizet hátulról könnyen le lehet folyatni, megmosni, majd megismételni amikor újra nedvesedik,wc papirral (enyhén)le kell törölni.

2015. ápr. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha vérzik, akkor a legrossszaabb esetben is aranyér, vvagy végbélrepedés (de ha nem fáj akkkor az utóbbi kizárva). De lehet, hogy olyat fostál (erre nincs más szó, bocsi) ami megmarta a hámréteget, és ahogy az gyógyul előfordul viszketés.
2015. ápr. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!