Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Sárgás, véres köpet SOS (? )

Sárgás, véres köpet SOS (? )

Figyelt kérdés

4 napja megvagyok fázva.. Lázas vagyok, remélem csak voltam.. Folyik az orrom, náthás vagyok. Ma reggel rohamosan jött rám a száraz köhögés de jó ideig semmi nem szakadt fel.. 30 perce viszont felszakadt és véres sárgás köpet volt.. 16 éves fiú vagyok és nagyon megvagyok rémülve..

Valaki valami tanács?



2015. máj. 1. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Orvos mit mondott?
2015. máj. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz. Nagy valószínűséggel tüdőgyulladásod van (ezt majd a röntgen igazolja), ami jelenleg gyakran jár véres köpettel. A bakteriális felülfertőződés és láz leküzdésére antibiotikum kell. Lázcsillapítóra addig is szükség van.
2015. máj. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az orvos azt mondta bevan gyulladva a torkom.. Hétfőig nem tudok orvoshoz fordulni.. Ez nagy gond?
2015. máj. 1. 13:31
 4/6 anonim ***** válasza:

Van ügyelet, nézd meg a neten a számukat. Mindenképp hívd fel őket, és menj be.


Nyugodj meg, nem biztos, hogy tüdőgyulladás, a vér származhat abból is, hogy sokáig erős, száraz köhögésed volt, és megpattant egy kis ér az erőlködéstől, de mindenképp még ma lásson orvos.

2015. máj. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lehet az orromból is a vér nem? Mivel kívül az orrom olyan sebes hogy itt-ott voltak kis pontokban vér.. Belül is szerintem sebes.. Hülyeséget beszélek ?
2015. máj. 1. 13:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Erőltetett köhögéstől, mandulagyulladástól, hörghuruttól is lehet véres köpet, nátha esetén vérezhet az orrod, és onnan is jöhet. Majd hétfőn menj vissza a háziorvoshoz, hogy meghallgassa a tüdődet.
2015. máj. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!