Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől lehet? Kérdés rövid,...

Mitől lehet? Kérdés rövid, magyarázat hosszú!

Figyelt kérdés
Kislányom hétfőn rosszul érezte magát,ezért hazs hoztam oviból. Orvos azt mondta,nagyon le van gyengülve a szervezete,de semmit nem írt fel,csak hogy 3 hét múlva jöjjünk vissza.Szerintem teljesen egészséges.. Nem iszik cukros löttyöket,napi 2l folyadékot iszik meg. Heti 1-szer jár táncolni,heti 1-szer néptáncra,heti 2-szer ugrálókötelezik. Itthon simán elugrál 1-2 órát a trambulinban a tesójával,ha nem akkor szaladgálnak meg stb.. Itthon csak gyümölcsöt-zöldséget eszik,nem dagi,és nem is vékony,pont jó,a nasi gyümölcs zöldség.. Esténként eljárunk kocogni,délután biciklizünk,csak annyi a változás,ha ő nem biciklizik,görkorizik mellettem.. Az orvos C vitamint se írt fel,ezen csodálkozom. Amúgy lányom 6 éves. Egy aggóddó anyuka.

2015. máj. 16. 16:59
1 2
 11/15 vfrtom ***** válasza:
Nehogy már neked álljon feljebb, hülye liba! Ne más szemébe keresd a szálkát, te hibáztál, játszottál egy kisgyerek életével! Örülj , hogy nem megy ki a gyerekvédelem, csak a saját hülye fejednek köszönheted!
2015. máj. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Hallod,Alíz,vagyis a lányom akart ilyen sok sportra járni,és ebbe a városba elég sok lehetősége van. Apja utána akart menni,ő a nagy sportoló! -.-"""
2015. máj. 17. 14:50
 13/15 vfrtom ***** válasza:
Igen , és a lányod nem ismeri azt a szót , hogy NEM? Vagy nem érti meg? Talán akkor magyarázd el neki.
2015. máj. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Te hülye vagy. 6 éves gyerkőcnek ennyi mozgás?:DD
2015. máj. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Szerintem hülyeség egy 6-7 éves gyereket kocogni vinni...
2016. aug. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!