Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ezek az értékek lehetnek...

Ezek az értékek lehetnek hepatitis miatt? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nagyon megijedtem, jövőhéten megyek egy hepatitises vérvételre. Esetleg akinek volt, és hasonlóak voltak az értékei, örülnék ha írna, hogy mégis hogy és mint volt ez, mivel jár stb. Tudom, hogy majd csak a véreredmény mond biztosat, de tényleg nagyon aggódom.


GOT: 55 (5-46) GPT: 92 (5-60) G-GT: 39 (5-32)


2015. máj. 17. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyógyszerszedés és alkoholfogyasztás is okozhatja.
2015. máj. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nincs kizárva, de igazából ezek az értékek lehetnek előzetes alkoholfogyasztástól, vagy fokozott izomműködéstől (edzés, fizikai megterhelés) is, esetleg gyógyszertől.


Várd meg a célzott vizsgálat eredményeit, bízzunk benne, hogy nincs semmi baj.

2015. máj. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nonstop ezen agyalok, remélem semmi komoly, viszont eszembe jutott, hogy a 2 héttel ezelőtti véreredményen mononucleosis infectiosa-ra utalt, tudom ezt orvossal kéne megbeszélnem, de esetleg attól is lehetnek ilyen értékek?
2015. máj. 17. 15:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges.
2015. máj. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!