Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Cerucal gyógyszer szedésével...

Cerucal gyógyszer szedésével megelőzhetem a hányást? Mennyi az esélye, hogy én is elkapom a vírust?

Figyelt kérdés

Anyukám megbetegedett, tegnap egész nap ment a hasa, este hányingere volt és be is lázasodott. Volt orvosnál, azt mondta vírus okozta fertőzés. Gyerekkorom óta rettegek a hányástól és vigyázok is, hogy ne kerüljek ilyen helyzetbe (nem iszom alkoholt, mindig van nálam gyógyszer.) Anyukám mára már kicsit jobban van, viszont mióta beteg lett én egyenesen minden órában rettegek, hogy rosszul leszek. Mivel pánikbeteg vagyok, még nehezebb..általában elkerülnek minket ezek a fertőzések, most mégis megbetegedett valaki. Én már érzem, hogy fájnak az ízületeim, térdem, fejem és fáradékonyabb vagyok, mint szoktam. Vagy csak beképzelem, vagy tényleg beteg leszek. A hányást megelőzhetem azzal, ha már most elkezdem szedni a Cerucal nevű tablettát? Húúúú de be vagyok parázva, istenem.


21L



2015. máj. 18. 20:07
 1/1 anonim ***** válasza:
74%

Általánosságban

1. Cerucalt a hányingerre lehet szedni

2. Ha fertőzéstől hánysz, akkor jobb, ha kijön, mert a hányás a szervezet védekező reakciója a mérgező-fertőző anyagok eltávolítására - nagyobb bajt okozhat, ha benntmarad.

3. Hát, lehet, hogy beképzeled a betegséget, de ha korai vírusfertőzésre én inkább orvosi széntablettát javasolnék.

2015. máj. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!