Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Antibiotikum abbahagyása...

Antibiotikum abbahagyása hányás, hasgörcs esetén?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Gyökérkezelés miatt kaptam Dalacint, elvileg 3*1-et kell szednem öt napig.


Viszont a második szem után begörcsölt a gyomrom, sajnos ki is jött az ebédem és gyanítom a gyógyszer is. Este figyeltem rá, hogy kiadós kaja és sok víz kísérje a harmadik szemet, de éjszaka ez is kijött.


Megpróbálom elérni ma az orvosom, de azért hátha van valaki aki meg tud nyugtatni, hogy ha abbahagyom nem lesz gond? Nagyon a lelkemre kötötték hogy szedjem végig de ez a hányinger, hányás, most már hasmenés is, tönkrevág...


Ja vettem be Lactiv-ot is az első és második szem után kb. 3 órával.


Köszi..



2015. jún. 5. 08:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha abbahagyod, lesz gond, ne tedd.
2015. jún. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindenképpen másik antibiotikumra van szükséged, jegyezd meg ennek a gyógyszernek a nevét, hogy legközelebb tudd, erre érzékeny vagy, ne ilyet írjanak fel.


Ebből többet ne szedj be, viszont még ma reggel kellene egy másik hatóanyagú antibiotikumból bevenned. Ha a fogorvosodat nem tudod elérni, akkor hívd fel a háziorvost vagy egy másik fogorvost, ez nem tűr halasztást.

2015. jún. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, közben elértem, azt mondta hagyjam abba.
2015. jún. 5. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!