Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 6 óra alvás elég egy 16...

6 óra alvás elég egy 16 évesnek heti ötször?

Figyelt kérdés
2010. márc. 1. 01:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 16 éves! Legalább 7 órát aludjál.
2010. márc. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%

NEM! Nem elég!

Egy fejlődésben levő szervezetnek sokkal több alvásra van szüksége : én ebben a koromban 10-12 órákat is aludtam, gyakran iskola után délután is, vagy hétvégenként akár délig.

2010. márc. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%

hmm sztem elég, én is éjfélkor fekszem le és 6kor kelek, és 17 éves vagyok.

hétvégén úgyis kilaszod majd magad, de ha meglenne a 7-8 óra az még jobb lenne, de sztem nem történik semmi bajod

2010. márc. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem elég. Mindeféleképpen fontos lenne a 8h-s alvás.
2010. márc. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Néha van délutánonként alvás, heti egyszer minimum. Hétköznap alvás egykor, kelés 7:15kor, hétvégén alvás 2kor, kelés 10-11kor. A délutáni alvás 2-3 óra. Akkor ez biztosan egészségtelen?
2010. márc. 1. 18:39
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy fáradt egész nap, akkor elég. Mindenkinek más az alvásigénye (nekem 12 óra lenne :-))
2010. márc. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
még 5 óra is elég bőven. elsőnek nehéz de aztán a szervezeted fitt lesz.
2010. márc. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
40%
5 óra egy 16 éves fejlődő szervezetnek? hát sok eszed van, gratulálok. akkor inkább le se feküdj, hisz úgyis mindegy.
2010. márc. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%

En is ennyit alszom, de en hulla vagyok delutanra.. Hetvegen meg kidolok nyolckor-kilenckor, es reggel kilenc korul kelek, de egesz nap faradt vagyok.

De ez egy ordogi kor, ha keson fekszem akkor delutan nem birom ki alvas nelkul, de ha alszom akkor nem alszom ejjel.. Vigyazz es probalj normalisan aludni, amig tudsz.

2010. márc. 4. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én elmúltam 30 éves,nő vagyok,és hogyha most,ennyi idősen 6 órát aludnék naponta-tehát akkor munkanapokon,az esetben minden nap kidőlve feküdnék az asztalomon munka helyett.Én-akár vicces,akár nem,már sokszor este 10-kor alszom édesen,mint egy kisgyerek.(Amúgy is imádok aludni)

Elő-előfordul,hogy napi 7-8 óra alvás mellett is kinyúlok a munkaasztalomon,és sosem tudom mennyi időt feküdtem ott,csak mikor bejön valaki/pl.ügyfél/akkor riadok fel.

Hétvégenként úgy szoktuk a párommal,hogy éjjel 11 felé lefekszünk aludni,és másnap kb. délben vagy délután 1-2 körül felébredünk.Az már nagyon sok alvás,valahogy az se normális,de szeretjük nagyon:-)Megszépít az alvás hidd el!

A szervezet megbosszulja,ha valaki nem alszik annyit,amennyit megkíván.(mármint a szervezete).

Aludj!

2010. márc. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!