Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A baratom prostival szexelt,...

A baratom prostival szexelt, nemibetegseg?

Figyelt kérdés

megtudtam hogy a parom sztriptizbarba jar szexelni, szakitottam is vele.

eleg ismert hely, nem tudom milyen lanyok dolgoznak ott de felek, hogy osszeszedett valami betegseget. nem tudom, hogy gumival csinaltak-e es nem is szivesen kerdeznem meg.. sos!


2015. jún. 29. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem kérdezd meg tőle.

ti hogyan védekeztek? mindeképpen menj el orvoshoz, ha cikinek érzed akkor elmondhatod neki, hogy a párod megcsalt és félsz, hogy hazahozott valamilyen betegséget.

de nap mint nap járnak oda vizsgálatra emberek, nem fognak kinézni.

mindenképpen menj el, netről senki nem fogja megmondani, hogy elkaptál -e valamit.

már csak azért is menj el, mert van aminek nincsen tünete hosszú ideig, szóval lehet a későbbi partneredet is megfertődöd!

hajrá, ess rajta túl, azt a barmot meg felejtsd el, jobb neked nélküle!!

2015. jún. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig ha mar szakitottatok, akkor inkabb ne is kerdezz tole semmit, janem Te vizsgaltasd meg sajat Magadat, hogy megnyugodjal.


Igen, a prostitualtaktol sokmindent ossze lehet szedni (de ez sem torvenyszeru, csak magas a rizikofaktor).

2015. jún. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

bocsi közben azt hittem kitöröltem az első mondatot:D

ha szakítottatok tényleg ne kérdezd.főleg amilyen patkány volt!!!!

ha gumival szexeltek és ti is, akkor is ajánlott vizsgálat, mivel testnedvvel is terjedhet pár csúnya dolgo

2015. jún. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én megkérdezném tőle hogy gumit huzott e, bár ki tudja hogy igazat mond e...

menj el a nőgyógyászhot vagy a nemibeteg gondozóba és mondd el ezt, ha kivizsgálnak megnyugszol.

2015. jún. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!