Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha egy ideje hüvelygombám van...

Ha egy ideje hüvelygombám van lehet valami komolyabb problémám betegségem ebből adódóan?

Figyelt kérdés
Kb egy éve van hüvelygombám mert a pasimmal aki az első is volt nekem, kb azt is megfertőztem mert nem tudtuk, hogyan újulhat ki állandóan mikor használtam Canesten unót és miután lefeküdtünk ismét elójött. Szóval visszafertőzött. Ő használt valami krémet melyet nálunk nem forgalmaznak de romániában igen szóval onnan megrendelte és neki elmúlt a kipirosodás és a kis pontok. De azóta szakítottunk és új barátom van aki lefektünk, de nekem még mindig van gombám, ő is elkaphatta? és nekem milyen bajom lehet a gomba miatt?

2015. júl. 11. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet. A gomba felülfertőződhet mással, pl. Trichomonas-szal. Sajnos ha gombád van szinte biztos, hogy a párod is elkapja. szóval kezeltetni kell és kivárni azt az időt a szexszel, amit a doki mond.
2015. júl. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De már lefeküdtünk..
2015. júl. 11. 10:20
 3/4 anonim ***** válasza:

most ezt nem értem ha gombád van minek feküdtél le vele?? szegény...

igen elkaphatta ha nem használtatok gumit.

Menj el a nőgyógyászatra mert ha még nem voltál nem tudhatod hogy gomba e, lehet baktérium és egysejtű általi fertőzés is.amikre a Canesten mit sem ér-

ott adnak gyogyszert meg kérj a barátodnak is.


de egyébként sajnos lehet felszálló fertőzés is belöle ha nem kezelik főleg a szex által amivel fentebb tolja a méhszájadhoz a korokozokat. utána kismedence és petefészekgyulladás is kialakulhat, ami kezeletlenül terméketlenséget okozhat

2015. júl. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Istenem. És én még azt hittem, hogy a naponta ismétlődő "Lehetek terhes?" kérdésnél nincs lejjebb.
2015. júl. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!