Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy kaphattam el óvszerrel...

Hogy kaphattam el óvszerrel ezeket?

Figyelt kérdés

2012-ben Chlamydiám volt, akkor sokszor éltem szexuális életet óvszer nélkül. Belémsúlykolták, hogy kezdjek el óvszert használni. Így is tettem, ha a partnerem kérte hogy ne használjam, én akkor is erősködtem hogy de.


Tavaly tripperem volt, és fogalmam sincs hogy kaphattam el. Mindig használtam óvszert. Jelenleg ismét fájdalmaim vannak vizelés közben, és ugyanazok a tünetek mint Chlamydiánál... Szerintem tudom is hogy kitől kaphattam el, de nagyon ügyeltem hogy használjak óvszert.



2015. júl. 12. 01:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Orális úton is el lehet kapni dolgokat, és kézzel is át lehet vinni egymásról.
2015. júl. 12. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Bizony, sok betegség egész szép hatásfokkal terjed orális úton is.

Gondolom, miközben cumizott, nem volt rajtad gumi, és értelemszerűen nyalakodásnál sem volt, ami megfékezze a kórokozókat.

Egyébként már nem azért, de milyen gyakran cserélgetsz partnereket, és mégis milyeneket, ha ennyi mindent sikerült elkapnod?

2015. júl. 12. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%

" Szerintem tudom is hogy kitől kaphattam el."


Jó nagy forgalom lehet nálad.

Csak nem "munkahelyi" baleset ez neked? :)

2015. júl. 12. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az orált annyira nem preferálom, de szex után is egyből lezuhanyzok. Hiába... amúgy ezeket a csajokat partikból szedtem össze.
2015. júl. 12. 12:33
 5/10 anonim ***** válasza:

igen orális szex koszos kéz, nem megfelelő higiénia stb...


de szerintem ha ennyi bajod van ne szexelj össze vissza, gondolj bele azok is mindenféle emberrel szexelnek akiket megdugsz,

2015. júl. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
értem. igaziból nagyon óvatos vagyok azokkal a csajokkal akiket könnyen az ágyba lehet vinnni. sőt ha látom rajta hogy nagyon könnyű akkor még félek is bele menni... ugye legelőszőr 2012-ben szedtem össze a Chlamydiát akkor a klinikán folyamatosan mondogatták hogy Kezdj el óvszert használni, és tényleg azóta ilyen félelmeim vannak szex terén. Az orált egyáltalán nem preferálom és sokáig féltem szexelni, sokszor csak annyit csináltam hogy a csaj pózolt az ágyamon én pedig kicsaptam mellette... szóval nem volt semmi aktus max csók. Most kicsit visszajött az önbizalmam de eléggé megijedek amikor tényleg van rajtam óveszer de a partnerem annyira fel van izgulva hogy mikor kihúzom akkor látom hogy tele van a nemi váladékával az óveszer oldala, ilyenkor kiszaladok a fürdőszobába leveszem a gumit és ügyelek rá hogy semmi váladék ne kerüljön rám, elkezdek mosakodni. Azért is írtam ki ezt a témát mert nagyon ügyeltem rá hogy ne kapjak el semmit és megint elkaphattam valamit.
2015. júl. 12. 13:21
 7/10 anonim ***** válasza:

Kézzel sem nyúlkáltatok egymáshoz?

Mert az egyszer magamat, egyszer a másikat fogom meg játék veszélyes.

2015. júl. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

a tripper könnyen terje orálisan, nem véletlen vesznek mintát torokból is néha.


a chlamydia meg terjed medencében is, törölközővel is, valamint kullancsbácsi is terjeszti. Valamint, ha pasi vagy, szépen megbújik a prosztatában, valamint sejten belül, úgynevezett spóraszerű alakban. persze simán elkaphattad orális szex közben újra. elég elterjedt kórság

2015. júl. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Elmentem az orvoshoz.


Volt vizelet vizsgálat + vérvétel is.


A jó hir hogy minden eredmény negatív lett, no chlamydia, tripper stb...


Viszont még mindig nem tudom mitől fájhatott majdnem 1 hónapig minden reggel a vizelés... ami szerencsére már elmúlt.

2015. aug. 10. 19:26
 10/10 anonim ***** válasza:
elég ha előtte hozzányult a cicushoz és megfogja a madárkádat a mai világban már a levegőben vannak a nemi betegségek ugyh. vigyázni kell
2016. szept. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!