Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Antibiotikumot szedtem strepto...

Antibiotikumot szedtem streptococcus b. re es amiota abbahagytam sosem lakom jol, miert van ez,? Lent reszletezem

Figyelt kérdés
Bocsanat,ekezetek nelkul irok,mert a kisfiam mindjart felkelhet. Tegnap volt egy hete,hogy Hüvelygyulladassal mentem korhazba, missed ab utan 2 hettel, es meg is lett a positiv streptococcus b eredmeny,ez nem minden hanem meg Candida Albicans is. Kaptam antibiotikumot,amit 5 napig kellett volna szednem,de negyedik napon tele lettem hólyagos kiütesekkel,abba is hagytam, az antibiotikum kura alatt belpoklos voltam sosem laktam jol barmennyit is ettem,megis lefogytam 3 kilot, es meg most is barmennyit eszem nem lakok jol,mi lehet a gyomrommal? Komolyan kilyukadt a gyomrom, miért nem lakom jol? Már nem szedek antibiotikumot,hanem gyömbèrt es fokhagymat eszem, de ezek mellett felfalom az egész hütöt,es nem birok jol lakni.... jah es a hires antibiotikum nem pusztitotta ki a bakteriumot. Amiota fokhagymat es gyömbert eszem azota mar nincsenek gyulladasi fajdalmaim,ezekszerint elpusztultak a bacik? De egyet nem ertek,hogy miért nem lakok jol :((((((

2015. júl. 13. 17:56
 1/4 anonim válasza:
Az antibiotikumot rosszul tetted h nem szedted addig mig mondtak, igy nem tuti h teljes volt a hatása, es antibiotikum utan felirtak nekem valamilyen belflorat helyreállító készítményt? Mert azt Elvileg szoltak
2015. júl. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
*szoktak
2015. júl. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
* neked (Bocsi:D)
2015. júl. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
szia,hát semmit nem,mert a korhazba mentem a nagy fajdalmak miatt, nem volt idöm kivarni a masnapot,a haziorvos es a nögyogyasz amugy sem megbizhato,ba**nak az emberre magyarul megmondva. Hát mostmar helyre allt a gyomrom,ujra eszek rendszeresen es gondok nelkül,csak lefogytam jo par kilot,ennek sem tudom okat,de lehet a keves szenhidratbevitel :)
2015. aug. 6. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!