Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nem érzem jól magam a testembe...

Roxor. kérdése:

Nem érzem jól magam a testemben mert nagyon barna a bőrőm és sokan cigánynak néznek. Van erre megoldás?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon nagyon barna bőröm van és igy nem érzem magam jól a testemben. Sokan cigánynak néztek pedig nem vagyok az. és nagyon rosszul esik. Ha van megoldás akkor valaki segitsen. Ne az legyen hogy érezd jól magad a bőrődben mert te se éreznéd ha cigányoznának. Akár krém akár . Bármi. Van megoldás erre?

#túl barna bőr
2015. júl. 16. 00:15
1 2
 1/12 anonim válasza:
engem is cigányoznak emiatt a srácok, már viccként fogom fel, a csajoknak meg tetszik a kreol bőr :D
2015. júl. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De én tényleg nem érzem igy jól magam...van megoldás rá?
2015. júl. 16. 00:37
 3/12 anonim ***** válasza:
73%

Ha a bőröd színét nagyon nem is, de mást tudsz változtatni magadon. A bőrszín nem minden és vannak egyéb vonásaik is. Ha nagyon zavar, akkor próbálj meg a frizurádon, hajszíneden változtatni. Esetleg kicsit másképp öltözködni.

Egyébként is, szégyellje magát aki emiatt lenéz és megkülönböztet.

2015. júl. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Elvileg van olyan hogy bőrfesték..az mennyire segithet? és hol lehet olyat venni? és mennyi idő lenne kb?
2015. júl. 16. 00:41
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Ha vágatsz egy jó frizurát és megfelelően (nem cigányosan) öltözöl nemhiszem hogy bárkit zavarna a bőrszíned.
2015. júl. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A hajam sem olyan meg semmi de en leszarom masok velemenyet...en nem erzem jol igy magam..leszarok masokat...borfestekre valaki valasz?
2015. júl. 16. 00:43
 7/12 anonim ***** válasza:
50%

És ha az lennél?


Egyébként meg érdeklődj Jackonál.

2015. júl. 16. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem igen ertem a kerdest ... ezek szerint ha lehulyeznenek, akkor meg te mennel el a pszichiatriara? Biztosan nem. Akkor a ciganyozas miert zavarna? Nezd inkabb azt, hogy ki mondja (normalis ember akkor sem tenne ilyenre megjegyzest, ha valoban az lennel). Arrol meg mar nem is beszelve, hogy masok pedig hiszterikusan napoznak es szoliznak csak, hogy legyen egy kis szinuk. Orulj neki, hogy neked alapbol kreol a borod.
2015. júl. 16. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

biztos nem azért zavar mert cigányoznak??


én örülnék ha barna bőröm lenn , olyan szép, sokkal jobban mutat minden ruha ékszer rajta, pattanások nem olyan feltünőek az arcon.


de sajnos nincs olyan amivel halványithatod, kerüld a napozást, esetleg citromos víz, ugy tudom a világosit.

2015. júl. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
59%

Sokan cigánynak néztek pedig nem vagyok az. és nagyon rosszul esik.

.

.

ezek szerint mégis érdekel más véleménye

2015. júl. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!