Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Sötét, méregzöld széklet...

Sötét, méregzöld széklet mitől lehet?

Figyelt kérdés

Tegnap kékeszöld vattacukrot ettem, és zöld jégkását ittam hozzá. Ma a székletem tiszta méregzöld volt, és egy idő után átment hasmenésbe. Remélem, hogy csak a vattacukor és a jégkása színezte el. Néha az oldalam is egy kissé szúr. Még nem akarok orvoshoz menni, mert gondolom, hogy csak emiatt van.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. júl. 18. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
ma egyél sárga ételfestéket és pirosat is ! akkor szivárványt fogsz kakilni!
2015. júl. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igyál jó házipálinkát, az helyreteszi a bélést!
2015. júl. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megválaszoltad a kérdésedet, az ételfestékek egy része egy az egyben átszalad rajtunk. Ha legközelebb piros vattacukrot választasz, ne ijedj majd meg, nem véres lesz az eredmény :) A hasmenést bármi okozhatta, ennyivel szerintem felesleges orvoshoz rohangálni.
2015. júl. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem rég ettünk kék tortát, brutálisan kék volt, senkinek sem volt kék széklete és hasmenése se...ne beszéljetek már hülyeségeket. Zöld széklet nem normális, ami ráadásul méregzöld, epe gondok lehetnek
2015. júl. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!