Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az mennyire normális, hogy én...

Az mennyire normális, hogy én 24 évesen életemben csak 2x hánytam?

Figyelt kérdés

Legutoljára általános iskolában... De az is csak öklendezés volt inkább,valami vírustól.

Hányingerem egyébként szokott lenni, de sose torkollik hányásba... Lehet,hogy én fizikailag képtelen vagyok hányni?



2015. júl. 26. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, miért is hánytál volna többször?

Én 39 év alatt kicsit többnél tartok, de nem sokkal s azok zöme sem volt igazi, komplett hányás, mert olyan volt vagy kétszer? :D Nem szoktam beteg lenni és nem is iszom le magam (egész ifjan, amikor még nem értettem hozzá, volt 1-2 eset), úgyhogy nem fordult elő többször.

Teljesen normális, hogy hányingered többször van. A hányásnak komolyabbak a feltételei, a test meg akar szabadulni valamitől, de ha nem adsz rá okot...

2015. júl. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem ittál eleget.
2015. júl. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak megfelelő mennyiségű pia kell és kiderül...Amúgy irtó szerencsés vagy! Biztos tudsz hányni csak eddig még nem voltál olyan helyzetben. Mindenesetre elég erős lehet a gyomrod:D
2015. júl. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az tény és való,hogy nem iszom alkoholt... Na de sokszor volt olyan erős hányingerem,hogy szerintem más már rég teli okádta volna a wc-t , én meg egyszerűen odáig sose jutok el...


persze nem is akarok hányni ,félre értés ne essék, de volt már olyan is,hogy egyik barátnőmmel csókolóztam,aki másnap hányt,fosott, valami vírust benyalt, és nekem semmi bajom nem lett. mintha immunis lennék ezekre a bacikra...

2015. júl. 26. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!