Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nehezen nyelek egy pár napja...

Nehezen nyelek egy pár napja de viszon a torkom nem fáj. Szerintetek mi lehet a bajom? Egy 17éves lány.

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 14:14
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Légyszi irjatok nagyon aggódom...
2011. aug. 1. 14:21
 2/12 A kérdező kommentje:
Ugye nem rák?Vagy hasonló??
2011. aug. 1. 14:28
 3/12 anonim válasza:
ha cigizel rák nekem is hasinló a bajom mostanába de nem mindig fáj mikor nyelek ikább csak nehezen lehetőségek közt van a rák vagy valamilyen megfázás meg még nem tom mi
2011. aug. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Pajzsmirigy gondok?

Mandula gyulladás?

2011. aug. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
reflux vagy pajzsmirigy
2011. aug. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem cigizek csak nagyon ritkán ja és azt mondják idegeskedés végett is lehet de nekem nem hiszem mivel hogy nem idegeskedtem semmin!Ja és 17évesen rák??Nem hiszem én azt ha viszont mandulagyulladásom lenne akkor nem kéne h fájjon a torkom?
2011. aug. 1. 16:10
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem néha előbb dagad be a mandulám és csak pár nappal később kezd fájni, de akkor sem mindig a torkom.
2011. aug. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha meg úgy érzed, komolyabb baj lehet, irány az orvos!
2011. aug. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
És mi lehet az a komolyabb baj?Amugy az lehetséges hogy a fogam wégett érzem azt?mert az be van dagadva
2011. aug. 1. 16:58
 10/12 anonim válasza:
Szia! Fájdalmas a nyelés, viszont nem vagy se náthás, se nem köhögsz? Hány napja tart, tuti a fogad van bedagadva, és nem hátul a nyelvcsapnál? Nem ijesztgetni akarlak, de ha a fájdalmas nyeléshez még kegyetlen fülfájdalom is csatlakozik, akkor pláne doki. De egyébként is menj el, nézesd meg, legfeljebb ír antibiotikumot. Ha valaki én nem vagyok dokihoz járós, viszont épp most vagyok itthon táppénzen mandula tályoggal :-((
2011. aug. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!