Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » IgA nefropátia betegsége van...

IgA nefropátia betegsége van itt valakinek?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, és IgA nefropátiám van, ami azt jelenti hogy tul erős az immunrendszerem ezert folyamatosan antitestet gyártok ami támadja a veséimet folyamatos gyulladásban van a vesém. Magas a vérnyomésom, fehérjét uritek vizelet áltla és mikroszkopikus vér vana vizeletben. Tehát ha ugy vesszuk ez ez immunbetegség. Gyogyiani nem lehet, esetleg a veseromlást lassithatjuk, de pár év és dializisre juthatok. Szeretném a segitségeteket kérni aki ugyanebben a betegségben van irjon. Szereték kisbabát, a dokim egyelőre megtiltotta, szeptemberben megyek ujbol korházba pár napra kivizsgálásra és akkor eldől lehet e gyerekem vagy sem. nagyon félek a választol :((

#IgA #fehérjevizelés #nefropátia #magavérnyomás
2015. aug. 5. 12:59
 1/4 anonim válasza:
Mennyi a vérnyomásod? Az, hogy a veséd folyamatos gyulladásban van az orvos mondta? Milyenek a laborértékeid, amik eltérnek?
2016. febr. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mennyi a vérnyomásod?

Nem vagy túlsúlyos?

2017. ápr. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kaptál gyógyszert?
2017. ápr. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 shakira901122 válasza:
Kedves Kérdező ! Igaz elég régi a cikk de hátha kapok választ mi lett az eredményeid?! Irtad 24 éves voltál. Én 30 vagyok 20 hetes terhes. 11 hetes terhesen derült kiI ugyan ez a bajom mint neked. Ha itt vagy jelezz leirom részletesen
2020. jan. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!