Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Rettentően fáj a torkom,...

Rettentően fáj a torkom, mivel csillapíthatom a fájdalmat?

Figyelt kérdés
Már nem vagyok gyerek, de életemben így még nem fájt a torkom! Más panaszom nincs, se láz, se hőemelkedés, se köhögés, se nátha. Ez 2 napja tart, azóta ágyban pihenek, de egyre rosszabb. Idáig mézesteáztam, tantum verdát sopogattam és aloe first-et fújtam a torkom, de semmi...sőőőt, most éjjel arra ébredtem, hogy nyelni is alig tudok, az egész be van durranva.
2010. márc. 10. 02:42
 1/9 anonim válasza:
valamilyen gyógyszert/fájdalomcsillapítót mindenképpen jó lenne bevenned ha ennyire fáj.Írtad, hogy iszol mézes teát,de én megdupláznám az adagot, mellé rengeteg citrom, reszelt alma fahéjjal, mézzel.Ezek a házi módszerek, de szerintem ha ennyire súlyos mindenképp menj orvoshoz!
2010. márc. 10. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
én néha picit gargalizálok pálinkával majd lenyelem. :) Egy fokkal jobb lett utána.
2010. márc. 10. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom van e mandulád?Ha van otthon vöröshagymád, főzzél a héjából teát. Langyosan kortyolgasd, a lányomnál ez bevált. Ja ha igen, ha van mandulád, nehogy bedagadjon, akkor inkább hívd ki a háziorvosod. Ilyen erős gyulladásnál már antibiotikumra van szükség. JObbulást. Én Délkeleten lakom, de itt minden ötödik embernek torokgyulladása van, ez nem vicc!
2010. márc. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, aranyosak vagytok! Mandulám már nincs, és most reggelre a hangom is elment.:( Somogy megyéből írok a háziorvosom viszont Budapesten van...még nem kerestem itt háziorvost, így szerintem nem is mehetek itt el háziorvoshoz.
2010. márc. 10. 08:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia, nekem most már10 napja tart, és gyilkos, a fájdalom az már katasztrófa, de az hogy nem tudom meggyógyitani na abba beleőrülök, szinte mindenben akadályoz.
2010. márc. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De jó pont itt vagy, akkor nem sikerült csillapítani???
2010. márc. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hallottam , és tapasztaltam, hogy az 1400 forintos cukrok sem jók erre a torokgyulladásra, én bp-i vagyok,itt is rentgeteg embernek van.
2010. márc. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Figyelj hátha fogad,a lányomat is fogadta, amíg nem voltunk átjelentkezve. Mindenképpen próbáld meg. Vagy menjél be a kórházi ügyeletre délután, ott tuti hogy fogadnak.
2010. márc. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem tudom mi ez a kórságossság! Nekem is fáj de nem ennyire, de azért fáj. Gapefruit cseppel gargarizálok, az vírus, meg baktériumölő! És napi 10 csepp 1 dl vízzel, vagy rostos almalével felhígitva iszok is belőle.
2010. márc. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!