Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit csináljak az állandó...

Mit csináljak az állandó éhség érzettel? Rettentően sokat eszem.

Figyelt kérdés

Sziasztok

Nem tudom mitől,de az utóbbi félévben rettenetesen sokat eszem,ha eddig normálisan ettem,most rám jött az állandó éhség.Mindig éhes vagyok kb,bármennyit eszek utána éhes szoktam lenni :D egyszer 3 napig csináltam azt,hogy annyit eszek amennyi jól esik,ebből az lett hogy egész nap ettem és ettem és ettem =/ Sportolok-mindennap...de akkor is,idáig nem voltam éhes soha szinte.Meg elmentünk egyszer étterembe és megettem 3 főételt egyedül egy desszerttel fogadás miatt,na akkor volt pár óra hogy tele voltam..de még aznap is vacsoráztam.Nem hízok.Nem érzem magam rosszabbul.Semmi nem változott,csak nem merek enni mert csődbe mennének a szüleim XD."Kényszerből" annyit eszek amennyit kell,reggeli egy szimpla ebéd és egy könnyű-általában gyümölcs vacsi.Ami a legrosszabb hogy lány vagyok.20éves 173cm/58kg.

volt már valaki hasonló helyzetben ?


2011. júl. 17. 23:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele...ma pl 4x vacsoráztam. Egyszerűen akármennyit eszek, 1 óra múlva már megint éhes vagyok. Ja, és én sem vagyok kövér, 21 éves, 180 centi, 60kg, lány. Megyek is megnézem mi van a hűtőben.:D
2011. júl. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
de jó nektek:)
2011. júl. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

az állandó éhségérzet lehet betegség tünete, vizsgáltasd ki magad


de lehet, hogy rossz az étrended pl kevés szénhidrátot eszel

kicsit alacsony a testtömeged is, pláne mindennapi sport mellett

2011. júl. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20%

Krómhiány! Méresd meg a vércukorszinted!

Egyél naponta hajdinát, az szinten tartja a vércukorszintet és nem érzed magad éhesnek.Ráadásul nem hízlal és finom.

2011. júl. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hát szerintem 58 kg bőven elég:D 50 voltam amikor pár éve elkezdtem edzeni,azóta 8kiló izom jött fel..:)

Milyen orvoshoz menjek?Kicsit cikinek érezném,hogy beírják a kartonomba hogy mindent felfalok,ami az utamba kerül..

Amúgy eszem rendesen,reggelire főétellel kezdem húst hússal szoktam enni,nagyon sok édességet eszem.

igazából az a ciki,amikor vendégségben vagyok és eszem annyit mint a többiek,aztán 20 perc múlva korog a gyomrom,ez nagyon nagyon gáz szokott lenni. Am lehet hogy az anyagcserém túl gyors?

2011. júl. 18. 00:10
 6/10 A kérdező kommentje:
hajdinától sem vagyok tele sokáig,anyu vadashoz és általában vadast csinál hajdinát szokott főzni vagy krumplit.
2011. júl. 18. 00:11
 7/10 anonim ***** válasza:

háziorvoshoz menj! semmi ciki nincs benne, hogy orvoshoz mész, pláne, hogy a kartonod titkos, nem mutogatják senkinek

ha szükségesnek érzi tovább fog küldeni, de vérkép mindenképp kell

mutatsz egy fej nélküli képet magadról? kíváncsi lennék :)

2011. júl. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben vagyok mint te. Állandóan eszem, mégis éhes vagyok. Ráadásul, ahogy te is írtad jól se lakok igazán. Sokszor van olyan is, hogy éhes vagyok, ebédelünk, de abbahagyom egy idő után a kajálást mert úgyse lakok jól és már felzabáltam 2 adagnyi kaját.
2011. júl. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
akkor egyél olcsó kajákat!
2011. júl. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

178/52 (néha 50)

L/18

van, hogy napi 2 tábla (!!!) csokit megeszek. És majd megveszek az éhségtől.

2013. okt. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!