Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Condyloma gyanúval milyen...

Condyloma gyanúval milyen orvoshoz kell fordulni?

Figyelt kérdés

Sajnos valami furát vettem észre fürdés közben a végbélnyílásom környékén, ezért megnéztem tükörrel mert megijedtem. Sajnos condyloma szerű kis dudorok vannak, bár elég kezdetlegesnek néz ki. Mivel nemrég jött ki gyanítom, hogy a pár hónappal ezelőtti terhességem (sajnos elvetéltem) után jött ki, mert akkor ugye gyengébb az ember immunrendszere :S


Nagyon félek mindenféle műtéttől és sokan írták, hogy sajnos csak a műtét tudja nagyobb eséllyel megállítani a további felbukkanást és terjedést.


Mivel esedékes lesz egy nőgyógyászati látogatás így neki szólhatok róla? Nem tudom kihez kéne menni, bőrgyógyász, nőgyógyász urulógus.... Gondoltam ha már ott vagyok kevésbé kellemetlen, ha egyből neki tudok szólni és tud segíteni.


Egy két javaslat tapasztalt sorstársaktól?


Előre is köszönöm a segítséget :(



2015. aug. 22. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a végbélnyílás környékén van, akkor sebészetre menj.
2015. aug. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindegy. Mehetsz vele nőgyógyászhoz vagy bőrgyógyászhoz is.
2015. aug. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Remélem nem szorulok majd műtétre :S Sajnos szörnyen félős vagyok, pedig soha semmilyen doki nem bántott...nem vagyok beteges típus, így nem vagyok tapasztalt az orvosokkal.


Bízom a legjobbakban.

2015. aug. 22. 15:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Bőr és nemibeteg gondozó, másnéven STD szakrendelés
2015. aug. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, első köröm nőgyógyászat volt, aki írt condyline ecsetelőt. Azt mondta, ha nem kezd hatni, akkor 2 hét után irány belgyógyászat és sebészet. :S


Egyenlőre nem tudom eldönteni hat e... reménykedem.

2015. aug. 31. 07:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!