Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Idegen macska harapása?

Idegen macska harapása?

Figyelt kérdés
Vidéken élünk, mentem ki a kapunkon és megláttam egy nagyon fiatalnak tűnő kiscicát (soha nem láttam még és azóta sem többet) odamentem,simogattam de először engedékeny volt, aztán ahogy kuyaugatást hallott valamelyik szomszédból, megijedt és megharapott elég mélyen aztán elfutott...Az a kérdésem hogy mit tegyek a fertőtlenítésen kívül?

2015. aug. 12. 20:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Lehet az hogy veszett volt? Ha igen mi a teendö?
2015. aug. 12. 20:35
 2/4 anonim ***** válasza:
Veszett állat kicsit másképp viselkedik, de a macska ejtette seb nagyon vészélyes tud lenni. Ahogy írod, alapos fertőtlenítés, de én mentem volna orvoshoz, mégis nagobb a tapasztalatuk.
2015. aug. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
tetanuszt kell kapnod mindenképp. De mivel ismeretlen a macska valószínű elkezdik a veszettség elleni terápiát is
2015. aug. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2015. aug. 13. 05:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!