Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Menstrúáció előtt jelentkezhet...

Nikike27 kérdése:

Menstrúáció előtt jelentkezhetnek ilyen fajta problémák?

Figyelt kérdés
7 hete volt missed ab. -om de még nem jött meg a mensim.3nappal ezelőtt gombára utaló jeleket tapasztaltam vettem hát egy Canesten Kombit.A krém nagyon csípett, sőt azóta is. A hasam elkezdett kicsit görcsölni és tegnap éreztem belülről hogy nagyon viszket ezért fürdés közben felnyúltam és ilyet még sosem tapasztaltam rózsaszínű szövetdarabra hasonlító valamit szedtem ki meg alvadt vért. Nem tudom mi lehet ez de sajnos orvoshoz nem tudok menni két hétig mert külföldön vagyok és itt nagyon drága. Tapasztalt valaki ilyesmit vagy valami gondolat lányok mi lehet ez?
2015. szept. 5. 13:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Hüvelyi fertőzés, amire a Canesten s..rt se ér, mert nem gombás fertőzésed van, hanem valamilyen másik kórokozó okozta fertőzésed, vagy olyan gomba, amire ez nem hatásos (mert létezik egy pár fajta gomba is és a Canesten se jó mindegyikre)! Ezzel pedig menj orvoshoz, ha drága, ha nem!

Az a bizonyos rózsaszínű darabka a folyásod között, az pedig vér, amit a hüvelyed gyulladása váltott ki. Tehát hüvelyi fertőzés+gyulladás, a hasad is azért fáj.

Vagy felőlem várhatsz vele még nyugodtan két hetet, csak ne lepődj meg, ha petefészek vagy méhgyulladásod lesz és főleg, ha babával próbálkoztok, akkor majd az sem jön össze!

2015. szept. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!