Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ovsomort alapitottak meg...

Ovsomort alapitottak meg lehet hogy HIV fertozott vagyok?

Figyelt kérdés

Bar az utobbi idobe voltam par beteg(megfazas komolyabban) es nagyon sokat stresszeltem..Ma kiderult ovsomorom van amit most kezelunk


Haza jotten es utanna neztem es lattam,hogy HIV fertozo betegeknel gyakran elofordul.Nagyon felek, eddig 2 fiuval volt sexualis kapcsolatom es mindkettovel a megszakitatsos modszert alkalmaztuk...Van ra esely? (Az elso fiuval csak probalkoztunk de annyira fajt nem tudtunk igazabol semmit csinalni, bar azt tudom tobb lannyal volt elottem)



2015. szept. 11. 10:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, nem túl valószínű:D Övsömör simán jelentkezhet HIV fertőzés nélkül is, meglehetősen gyakori betegség.

Na meg ha HIV fertőzés talaján alakul ki, az általában meglehetősen durva formája az övsömörnek.


Viszont a megszakításos módszert nem javaslom a továbbiakban, ugyanis sem a nemi betegségek ellen, sem pedig a terhesség ellen nem véd megfelelően.

2015. szept. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Övsömör lehet annak is aki nem HIV fertőzött, ezért még nem izgulnék, viszont ha óvszer nélkül volt szexuális kapcsolatod, főleg olyan fiúval aki már több lánnyal is volt, akkor van esélye, a helyedben csináltatnák egy tesztet, és ne legyél többet ilyen meggondolatlan.
2015. szept. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg inkább a stressz hozta elő. És még valószínűbb, hogy volt/van a közeledben bárányhimlős beteg. A gyenge immunrendszereddel együttvéve ez a hatása.

De megérdemled a riadalmat. Menj el HIV szűrővizsgálatra - bár nagyon kicsi az esélye, hogy elkaptad volna, de kizárni sem lehet ránézésre. Legalább tanulj az esetből: ha nem akarsz ronda nemi betegségeket és gyereket, akkor mindig használj óvszert.

2015. szept. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!