Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Erős tarkó fájdalom, hányinger...

Erős tarkó fájdalom, hányinger, zsibbadás. Ez mi lehetett?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Pénteken nagyon cefetül voltam. A tünetek:


Erős tarkó fájdalom, bal kéz zsibbadás, hányinger, szédülés.


Ez olyan 2 óra hosszáig tartott, már majdnem mentem az ügyeletre. Nagyon nem vagyok orvoshoz járós, okom sem volt rá még.


Ez mitől lehetett? Kicsit megijedtem.

Sajnos van 20kg feleslegem, gondolom az is besegített.


27/F



2015. szept. 14. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom, de amennyiben újra hasonló tünetei lennének, kérem forduljon egy neurológus kollégához, aki bizonyára tud Önnek érdemben segíteni. Bízom benne, hogy a zsibbadás az eset óta elmúlt, és a zsibbadó területen nem maradt tartós érzéskiesése. Ekkor ugyanis felmerülne a lehetőségek között a stroke is. Eszembe jutott még subclavian steal szindróma, amit ugyancsak érdemes volna kizárni. A tarkófájdalom jelentkezhet elsődleges fejfájás (pl. migraine) részeként, a hányinger és a zsibbadás ekkor inkább auratünetekként értelmezhetőek.
2015. szept. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenképpen kellene egy kivizsgálás, én elmennék a háziorvoshoz. Vérnyomás probléma is lehetett, de más is.
2015. szept. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!