Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Allergia vagy komolyabb?

Allergia vagy komolyabb?

Figyelt kérdés

Allergiás vagyok amióta az eszemet tudom (pollenek/parlagfű) állatszőrök, poratka főleg)és persze ezt követi egy aranyos allergia asztma is...

szedtem allergiagyógyszert,amit a fül orr gégész felírt (vény nélküli: revicet, semmit nem ért) viszont tegnap előtt arra keltem fel éjszaka, hogy fulladok, köhögtem egyfolytában hurutosan ami persze nem jött fel, ez tartott fél óráig míg befújtam a rohamoldómat hátha. oké jobb is lett, elmentem a tüdőgyógyászomhoz, mert még így nem köhögtem jó rég óta. Írt fel egy másik allergia gyógyszert, meg egy asztma megelőző inhalátort amit nem szedek mer csak rosszabbul lettem. A gondom az, hogy a mai nap annyira fájt az arcom és a fejem hogy be kellett szedjek egy cataflamot reggel, de most megint kezd fájni az arcom és a fejem is, és az orrom úgy ömlik mint ha muszáj lenne.. eddig is fújtam (sosem dugul ki) de most valahogyan durvább. Aggódhatok arcüreggyulladásra? közérzetem is elég rossz, bár lázam nem hiszem hogy van, csak hőhullámok + vízes orrfolyás, a szemem körül is fáj, meg amit észre vettem, hogy fújom az orrom és a fülem is recseg ott belül, meg ropog.. de ezt már vagy 2 hónapja.

Hétfőn elmegyek orvoshoz, de az még odébb van ezért tettem fel a kérdést.

Köszönöm előre is a válaszokat

20L



2015. szept. 18. 18:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Mindenképpen nézesd meg az orvossal, keresse meg az okát. Sajnos a gyógyszerek általában csak a tüneteket kezelik és elég sok káros mellékhatásuk van.Az allergiádra, asztmádra próbáltad már a gyógynövényeket?Sok ismerősömön segítettek, már tünetmentesek.Lehet, hogy Neked is jók lennének. Jobbulást!
2015. szept. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!