Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Megfázás, ez normális?

Megfázás, ez normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kicsit meg vagyok ijedve, ezért teszem fel a kérdést. Meg vagyok fázva, kb 1,5hete, rosszul is voltam, gyenge, orrfolyás-tüsszentés, a szokásos (láz nem volt ). Ez lezajlott, már csak a köhögés maradt meg. Először ugatósan köhögtem, de most meg már nagyon hurutosan. A kérdésem a következő: mikor levegőt veszek (egy mélyebbet mondjuk) akkor rezeg, hörög belül a tüdőm. és ez nagyon sokszor van... :( Ez "normális" ilyenkor, a lerakódott váladék miatt, ill a megfázás miatt? voltam háziorvosnál 3 napja, bár akkor nem hörgött a tüdőm de megvizsgálta azt mondta ninccs semmi csak felső léguti hurut mondta szedjek köptetőt..


azt hozzáteszem, hogy enyhe allergia asztmám van, bár nem szokott így hörögni a tüdőm szinte soha. meg vagyok ijedve..



2015. szept. 24. 13:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Hörghurutod lehet, szedd a köptetőt és ha nem javul, akkor menj vissza az orvoshoz, hogy újra meghallgassa a tüdődet. Köhögés sajnos ilyen hűléses betegségek után sokszor hetekig is eltarthat.
2015. szept. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
megnyugtattál, köszönöm :) szedek gyógyszert allergiámra, asztmára van rohamoldóm + hörgőtágítóm, ezért csodálkozok h még így is ezt produkálja a tüdőm. de hát akkor ezekszerint a megfázás. köszönöm a választ
2015. szept. 25. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!