Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hagyjam abba a gyógyszer...

Hagyjam abba a gyógyszer szedését? (Antibiotikum)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Pénteken felfázásra Ciprofloxacin 1A pharma nevű antibiotikumot kaptam, 5 napig kell szednem 2x1-et. Ma vettem be a második "adagot", a tüneteim elmúltak ugyan, de picit fáj a torkom. A betegtájékoztatóban azt olvastam, hogy: "Ha Ön lázzal és súlyos állapotromlással, vagy lázzal és helyi fertőzés tüneteivel (például torokfájás, garat vagy szájüregi gyulladás, húgyúti problémák) járó fertőzést tapasztal, azonnal keresse fel kezelőorvosát. Vért fognak venni Öntől a fehérvérsejtek számának ellenőrzése, és az esetleges csökkenés (agranulocitózis) kimutatása érdekében. Fontos, hogy tájékoztassa orvosát arról, hogy ezt a gyógyszert szedi."

Lázam nincs, viszont a torkom picit fáj. Szerintetek hagyjam abba a kezelést?? Vagy folytathatom? Picit megijedtem.

Köszönöm!!



2015. szept. 26. 00:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Folytasd, különben nem fejti ki rendesen a hatását, ha nem vagy lázas, nem mellékhatás.
2015. szept. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne hisztizz!! Szedd a gyógyszert!
2015. szept. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen is!! :-) Köszönöm a válaszokat, nyugodtan alszom el!
2015. szept. 26. 01:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Inkább az orvost hívd fel. Komolyan adsz két ember véleményére gyakori kérdéseken, akik az orvos szakmától nagyon messze vannak? Nem aludnék nyugodtan éjjel az biztos, míg nem beszéltem egy orvossal.
2015. okt. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Istenem, négyes, annyi eszed nincs, hogy elolvasd a dátumot? És még te osztod az észt?
2015. okt. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Davee222 válasza:
Rendbe jöttél ?
2020. okt. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!