Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Antibiotikum alatti hasmenesko...

Antibiotikum alatti hasmeneskor nem is ehetek mondjuk foetelt? (szilard kajakat)?

Figyelt kérdés
Mikor mulik el? Nincs normaflore,activiat ittam az elobb,de barmit eszek nem marad bennem...

2015. jún. 5. 15:10
 1/6 A kérdező kommentje:

sajat kerdesemet ugy olvastam h" nem ehetek fotelt?" xD

varom a valaszokat:)..

2015. jún. 5. 15:12
 2/6 anonim ***** válasza:
normafloret ne is vegyél. Vegyél enterolt, az ajánlott antibiotikum miatti hasmenésre. És vegyél mellé egy normális probiotikumot, ne mesterséges (nem humán) rezisztens baktériummal teletömött vackot.
2015. jún. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ehetek akkor most mondjuk tesztat?
2015. jún. 5. 15:16
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek azt olvastam, hogy "nem is ehetek mondjuk fotelt?":D


Amúgy keményítős kajákat egyél főtt krumpli, főtt rizs, keksz, tea.


Az activia meg egészséges embert is meghajthat, ne erőltesd. Pláne, hogy ezekben a joghurtokban nem valószínű, hogy van bármilyen bélflóra visszaállító baktérium...

2015. jún. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha hasmenésed van, akkor ne egyél tésztát, diétás kajákat egyél, piritós, főtt rizs, zöldségleves, ropi, sós vízben főtt burgonya. Ha az antibiotikumtól van a hasmenésed és nem vírusos, vagy gyomorrontás, akkor menj vissza az orvoshoz, mert lehet hogy másikat kell felírjon, és hasmenéssel ki is ürül a gyógyszer, nem hat.
2015. jún. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem, ha hasmenésed van az antibiotikumtól, akkor mondd meg az orvosnak, hogy írjon másikat. Ez nem kívánt mellékhatás, jobb lenne, ha nem szednéd tovább ezt a fajtát.
2015. jún. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!