Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mik a rák tünetei? Amiből...

Mik a rák tünetei? Amiből arra lehet következtetni, gyanús jelek?

Figyelt kérdés
Nagyon félek a ráktól:((
2008. szept. 9. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne félj, nincs értelme.

Gondolom, lány vagy: akkor tanuld meg a mellek vizsgálatát. Ezen kívül még a bőrrákot van esélyed, hogy észreveszed - ugye nem szoktál anyajegyet piszkálni, vagy túl sokat napozni? Ha mégis megsérül, ragaszd le.

Remélem, nem dohányzol - akkor vagy 8 féle rák esélye a tízszeresére nő.

Tüdőrák ellen tüdőszűrés, méhnyakrák ellen is van szűrés.

Mi a gond?


Ja: rákot nem igazán lehet csak úgy észrevenni. Erre valók a vizsgálatok és a szűrések.

2008. szept. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia, volt/van valaki a közeli hozzátartozóid közül, aki daganatos beteg? Az édesanyám rákos volt, évekig "rák fóbiám" volt, nehezen, de sikerült kilábalnom ebből a pszichés félelemből, ha akarod válthatunk pár levelet, hogyan tettem. Szívesen segítek.
2008. szept. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Többször álmodtam, hogy rákos vagyok és orvosokhoz járok, haldoklok..eddig sose álmodtam ilyet és nem tudom mitől van, nem vtam orvosnál mostanában. Nőgyógy.-nál vtam rákszűrésen, nem mutatott ki semmit..nagyapám volt rákos, de ő a sok bagó és alkohol miatt..el is vitte..én egyikkel sem élek.Illetve a párom apja is rákos, neki tüdőrák volt, de még él s úgy néz ki meggyógyult, műtötték, most tünetmentes.
2008. szept. 9. 22:53
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
kedvesem, azert almodsz ilyenekkel , mert folyton erre gondolsz.Ne gondolj sokat erre sajnalom a hozza tartozoidat, te egy fiatal egeszseges lany vagy.enis fobias vagyok, meg panikbeteg , de nem felek a raktol, probalok arra gondolni, minden rendben van, es probalom nyugtatni magam.
2008. szept. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!