Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha nagyon izgulok akkor...

Ha nagyon izgulok akkor általában rámjön a hasmenés. Jövőhéten előadást kell tartsak és félek, hogy az izgalomtól rámfog majd jönni. Mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne,hogy ha már előre,nap elején beveszek egy hasmenés elleni gyógyszert akkor az hatni fog ha netán rámjönne?

2015. okt. 15. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
lehet de ha elmész elötte akkor nem valoszinü h jönn még késöbb
2015. okt. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Ez a szorongás, ismerős érzés, lazítani kell előtte és ilyen események előtt bevenni egy-két db hasfogót, és semmi probléma sem lesz. :D Előtte aludd ki magad, csak nyugodtan, reggel időben kelj fel egyél egy kis boldogsághormont előtte (ét csoki) és semmi probléma nem lesz. :D
2015. okt. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
az a csoki amugy is meg fog
2015. okt. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bedobsz egy kupicával ebből a gyógyszerből és megoldódik a problémád.

[link]

2015. okt. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Legyen nálad széntabletta.
2015. okt. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én pont így jártam amikor vizsgáztam pl.én dupla adag hasfogót vettem be, és előző este könnyű ételeket ettem h ne terhelje meg a gyomrom,reggel tea és valami olyan ami tuti nem hajt meg.
2015. okt. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!