Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kedd óta nagyon náthás vagyok,...

János78 kérdése:

Kedd óta nagyon náthás vagyok, van egy 4 hónapos kisfiunk, hogyan tudnám megelőzni, hogy elkapja?

Figyelt kérdés
2015. okt. 22. 11:41
 1/6 A kérdező kommentje:
Bekötöm pelussal a szám és az orrom az védi valamennyire??
2015. okt. 22. 11:57
 2/6 anonim ***** válasza:
Vegyél a patikában szájmaszkot, az azért jobb, mint a pelenka és sűrűn moss kezet és most a puszilgatást azért jobb kerülni, a lakásban szellőztessetek sűrűbben, de éppen még így is elkaphatja.
2015. okt. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Semmi puszilgatás, sőt a nappaliba száműztem magam, de most páromnak el kellett mennie, és néha be kell mennem hozzá.De két pelus van a fejemre kötve.
2015. okt. 22. 12:10
 4/6 anonim ***** válasza:

mindent jól csinálsz, de a bacik azért itt-ott szédelegnek a levegőben..

nem vigasz, de a kicsi jóltápláltságától sok függ..ha még anyatejen él, az nagy előny..


ha elkapja, akkor ne ess pánikba, túl kell esnie rajta..

tudom, nem ezt kérdezted, de nincs jobb ötletem..

esetleg az, amit mi csinálunk, hogy mindent fertőtlenítünk...persze ami nem megy a normális élet rovására..fertőtlenítő szpré, kendő, zselé...stb..


úgy szellőztess, hogy nehogy megfázzon...csak a bacik meneküljenek...

2015. okt. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt még megteheted, hogy fertőtlenítsd a kezed mielőtt a babához nyúlsz, pl neomagnol tablettás vízben moss kezet.
2015. okt. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 YinSu válasza:
Nálunk nem volt semmi gond. Többször voltunk betegek a Pici mellett, sosem kapta el, ha erős az immunrendszere. Fordítva is igaz. A vírust nem kell elkapni, akkor se, ha körülötted mindenki beteg. Robarizálni kell valódi vitaminokkal. Ha szoptatsz, egyértelműen a saját immunrendszeredet kell erősíteni. Nálunk szerencsére még járvány idején sem kapott el semmit, csak 2x volt beteg a 19 hónap alatt, mindkét esetben egyszerre több foga jött, ami lenyomta az immunrendszert. Szóval ne aggódj.
2015. okt. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!