Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Egy átlagos vérképből ki...

Egy átlagos vérképből ki lehet mutatni bármilyen fertőzést a testben?

Figyelt kérdés
Azt mondtam az orvosnak, hogy úgy érzem, Lyme-kóros vagyok, mire ő azt válaszolta, hogy a laboreredményeim jók, így nem lehet erról szó, mert megjelent volna úgy mint fertőzés. Nem kell külön teszt a Lyme kórra?
2015. okt. 23. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
A vér összetevőiből lehet következtetni bizonyos betegségekre. Ha véredben nincs a lyme kórra jellemző elváltozás, akkor több mint valószínű nem is áll fent nálad ez a betegség. Ha tüneteid még is a lyme kórra jellemzőek, érdemes másik orvosokkal is konzultálni. De ne tudja a következő orvos, hogy az előző mit is vizsgált. Küldjön el Ő is vérvételre.
2015. okt. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Pánikbetegség jelentkezett nálam, durva rohamokkal. 2 hete volt az első. Akkor este 3 sört ittam és 3 szál házilag sodort cigit szívtam el előtte. Lefekvés után arra ébredtem, hogy kinzó szorító érzés van az alhasi tájékon és nagyon be volt merevedve ott az izom. MEgérintettem a hasam és nagyon kemény volt és puffadt.

Erre bepánikoltam és lett egy rohamom mert különös érzés volt nem tudtam mi történik velem. Másodszor kávé után jelentkezett ez a fura érzés az alhasi tájékon.

Akkor meg is lett a második pánikrohamom és azóta már attól féltem hogy visszajön és attól mindig bepánikoltam. Az orvosnak tünetekről annyit mondtam el hogy erős szívdobogásérzésem van, mellkasi fájdalom, kéz-lábzsibbadás, szédülés stb stb. Megcsinálta a laborvizsgálatot, azt mondta rendben van minden. Pajzsmirigy is normális. Aztán magnnézium szintemet is mégnézették mert azt mondják hogy a magas magnéziumszint okozhat pulzusemelkedéseket. EKG rendben, azt mondják a szívemmel nincs baj.

Nos a tünetek közül amiket felsoroltam csak a sziv és érrendszerre összpontosítottak, legalábbis ez az érzésem. A többi tünetre amit felsoroltam meg ráfogták, hogy idegi alapon van. Egyik percről a másikra ennyire ideggyenge lettem volna?


Egy laborvizsgálatból ki lehet mutatni minden más szervi problémát? Vitaminhiányt? Vashiányt? STb...Honann tudhatnám, hogy ő mindent megnézett, nemcsak azt ami a gyors szívdobogással kapcsolatos?

2015. okt. 24. 06:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezért mondom menj egy másik orvoshoz is. A vérvétel az úgy működik, hogy egy általános vérképből kizárják azokat a betegségeket amik jellemzőek lehetnek. Amik a táblázatban benne vannak. Ha valamely értékek az előírásnak nem felelnek meg, úgy küldik további vizsgálatokra a beteget.

A legkönnyebb ráfogni a refluxra és számtalan betegségre, hogy lelki eredetű, de azon kéne elgondolkodni, hogy az a lélek mitől sérült. Hát attól, hogy nem érzi jól magát a bőrében, hibát hibára halmoz. Ha a lélek képtelen helyesen vezérelni a testet, annak szervi elváltozások az okai és a következményei is. Ez valahogy úgy van, mint a tyúk és a tojás összefüggése! Egyikből adódik a másik, és nem lehet külön vonni, különkezelni egyiket a másiktól.

2015. okt. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!