Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az utóbbi 1 évben nagyjából 2...

Az utóbbi 1 évben nagyjából 2 havonta van felső légúti betegségem. Rengeteg antibiotikumot beszedtem már. Szeretném egy kicsit megerősíteni az immunrendszerem. Ilyenekre gondoltam, hogy Béres-csepp, ezüstkolloid pl. Kinek mi vált be?

Figyelt kérdés
2015. nov. 22. 23:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
az elso az lenne ha csak akkor szednel antibiotikumot, ha tenyleg bakterialis fertozesed van. Azaz eloszor kenet, aztan tenyesztes, aztan antibiotikum!
2015. nov. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Az a baj, ha nem szedek antibiotikumot rá akkor csak rosszabbul leszek. Meg ilyenkor a meg szokták vizsgálni a hátam is és érdes a légzésem stb.. Meg sokszor köhögök és fulladok is ilyenkor és többször kellett már az ügyeletre is mennem. Vagy kezdődő tüdőgyulladásom lesz, vagy mandulagyulladás másfél hónapja arcüreg gyulladásom volt. Ezekre muszáj valamit szednem. És mind egy kis torokfájással kezdődött. Most is beteg vagyok épp, holott másfél hónapja voltam.

Ezért kellene megerősíteni az immunrendszerem valahogy. A C vitamintól meg a méztől nekem fáj a gyomrom.

2015. nov. 23. 00:14
 3/15 anonim ***** válasza:
Mennj el orvoshoz, vegyen vért és törletet. Vizsgálják ki ,, hogy nincs e valamilyen fertőzés benned.ha igen azt kell kezelni,nem orrba szájba nyomatni az antibiotikumot.
2015. nov. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Kértem már vérvételre beutalót a múlt héten. Ez a törlet vizsgálat hogy zajlik? Nem hallottam még róla.
2015. nov. 23. 12:18
 5/15 anonim ***** válasza:
törletvétel abból áll ,hogy egy pálcikát felnyomnak az orrodba meg a torkodba ,semmi extra. Meg kisebb voltam en is rengetegszer voltam beteg,egymás utan irtak ki a jobbnal jobb orvosságokat, tök feleslegesen.Aztán nagysokára vettek vért és kiderult ,hogy vmi bakterium fertozes miatt,vagy mi a franc vagyok folyton beteg.
2015. nov. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
És utána célzottan adtak rá gyógyszert? Vagy hogy sikerült kigyógyulnod belőle?
2015. nov. 23. 18:46
 7/15 anonim ***** válasza:
ezüst kolloid próbáld ki
2015. nov. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszi, tapasztalat az ezüst kolloid vagy olvastál róla valahol? Mert én nézegetem a netet és eléggé megoszlanak róla a vélemények.
2015. nov. 23. 19:01
 9/15 anonim ***** válasza:
Én súlyos bakteriális fertőzésem volt és antibiutikum rajtam nem segített, ahogy nálad sem. igen nehezen gyógyulsz tőle, mert picike és a baktérium 5 emeletes ház és csak a szaporodást irtja így meg kell várni míg meg hal az összes baktérium a szervezetedből. nEm csoda tévő szer , de használ.:)
2015. nov. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Meg kellene erősíteni az immunrendszeredet! A C vitamin mellett még 3 vitaminnak kellene együttesen jelen lenni a szervezetedben, hogy az megfelelő hatású legyen. Ennél sokkal jobb megoldás egy algakomplex, amely nem egyféle vitamint tartalmaz, hanem mindegyiket, ezen kívül minden fontos ásványi anyagot, mindezt természetes, könnyen felszívódó formában. Nem vitaminnak, vagy táplálékkiegészítőnek nevezik, hanem teljes értékű tápláléknak. Az űrhajósok pl. ezen éltek, hiszen a világűrbe nem vihettek fel földi élelmiszereket. A jobb minőségűekben megtalálható még a világon ma található legerősebb antioxidáns, az asztaxanthin is, amely kiváló gyulladásgátló.

Ezen kívül még a Kriella cég krillolaj termékeit ajánlom figyelmedbe, ha kérdésed van, vagy a legolcsóbban szeretnéd megvenni, akkor írj privátban és segítek. Olvasd el a terméktapasztalatokat itt: [link]

2015. nov. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!