Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az utóbbi 1 évben nagyjából 2...

Az utóbbi 1 évben nagyjából 2 havonta van felső légúti betegségem. Rengeteg antibiotikumot beszedtem már. Szeretném egy kicsit megerősíteni az immunrendszerem. Ilyenekre gondoltam, hogy Béres-csepp, ezüstkolloid pl. Kinek mi vált be?

Figyelt kérdés
2015. nov. 22. 23:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha bakteriális fertőzést nem fogod elüzni zöld algával az tuti.:) Az ezüst kolloid, mint természetes erő forrás nagy anyáink tudtán kivül is szedték, mert benne volt a földben! Nekünk ez a természetes fertőtlenítő szer nem adatik meg a műtrágyázás következtében sajnos. A fokhagyma is javaslom rá, de az alma ecetett is javaslom erre a célra. Az egészséghez hozzá tartozik, hogy a zöld alga a legjobb vitamin jód forrás súgárzás ellen. Én viszont azt mondom, hogy a tested szenyezet így semmit nem fog érni a zöld alga chrolela, mert ügye te is tiszta vízzel mossol otthon? Az mellékes, hogy a tested 75% vízből áll! milyen meglepő is ez az adat. Viszont neked a priviben írt módon hajtsd végre, mert én ezt akkor hülye fejjel csináltam és hatott. Hiába mentem természet gyógyászhoz adta a drága kenfeficéket. 1 Természet gyógyászt ismerek el az peddig a várhegyi weixl lászló. Igaz sok hülyeséget össze hord, de 2 dolog ami tényleg használt az a tiszta vízet ígyunk(ne desztiláltvízet) és a sok c vittamin vigyünk be. Helyi éret gyümölcsöket és vitaminokat szedjünk be. Élet energiája szelén fogyasztása a legfontosabb, hogy egész életünkben fiatal maradhassunk. Utána a víznél is fontossabb anyag a ? SÓ kéremszépen. Só miatt még háboruztak is! Só nélkül nincs élet, de itt azt mondják egészségtelen az. Igen a bolti só, mert azt nem adhatják be a halálos betegeknek sem.:) Viszont oxigént visz minden hová és csontritkulást is kivédi. Ilyen alapon miért nem isztok csap vízet? Teli van vassal magnéziummal és kalciummal mégis vese betegségben szenvednek az emberek tőle. Az hogy még milyen kemikállia van a csapvízben azt a mályam szépen megtisztitja, mert erre való a szenvíz elvezetőm. És az olyan csodaszer, hogy a tartósítószerek e220-e232 ig még a kutya sem ehheti meg csak emberek is meg kell birkoznia. A tranzsírt már kivezették ide haza, de addig lerakódott a bél falra és arra nem jött az epe tisztítani? És sorolhatnám ezzeket tovább is. Hiábba a szomszéd mondja, hogy nem kell tisztító kúrát tartani, mert Ő orvossa jobban tudja.:) Aki meg ebben hisz az higyen nekik.:) Én a józzan paraszti ésszel gondolom, hogy nem kell drága cucokat venni az egészségért. Ha tiszta minden só meg van vitalitás zab korpa, búza csira, búza korpa, lenmag pehely. Boldog élet lehet és tiszta víz. És parajdi só is jó csak kúra szerüen ahogy a fokhagymával is.:) Ha tiszta minden tiszta testbe zöld alga is mehet.:)
2015. nov. 24. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Amit felső légúti frtőzésekre találtam és bevált, az a Bioparox fertőtlenítő hatású orr és torok spray. A gyógyszertárban ajánlották, hogy ez nem csak torokfájást csillapít, hanem fertőtlenít is, antibiotikus hatású.


A kitisztított orromba befújok a leírás szerint kettőt és mélyen belélegzem. A számba a torkomra is befújok kettőt miközben mélyen belélegzem és kicsit benn tartom. Nem engedi szaporodni a bacikat a kritikus részeken.


Adnak hozzá mindenféle feltéteket, de azt csak eleinte tettem fel, már anélkül használom, úgy egyszerűbb nekem.

2016. jan. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
12 én tuti nem használnék ilyet.:(
2016. jan. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Pedig tényleg gyorsan hat. Persze ha van időd gyógyulni és ráér..


Erről jutott eszembe egy régi dohányos kollegám, akinek mondtam, hogy Zoli a cigaretta lassan ölő méreg, azt válaszolta, nem baj neki nem sürgős.

Aki ráér lassan meggyógyulni, az ne szedjen semmit. Előbb vagy utóbb majd úgyis elmúlik. Ez is egy szemlélet, mert minden gyógyszernek van mellékhatása. Akkor ne is szedjünk semmit a betegségre? Mitől jobb az egyik mint a másik?

Szerintem attól, hogy hatékonyabb és gyorsabban rendbe hoz.

Egy aszpirin és a Bioparox gyorsan rendbe teszi a légúti fertőzést, ezt tapasztaltam.

2016. jan. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Pergamon62 válasza:

Szia! Próbáld ezt meg, rengetegen dicsérik..felnőtteknek is nagyon hatékony!


LR Health & Beauty - [link]

2018. júl. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!