Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Folyamatos nátha, egész...

Folyamatos nátha, egész évben. Mitől?

Figyelt kérdés
Folyamatos náthával küzdök. Nem az az igazi betegségszerű nátha, csak mindig folyik az orrom, vagy be van dugulva. Ha fújom, váladék alig jön. Télen kint a hidegben folyik, nyáron szintúgy nem tudok elindulni sehova zsebkendő nélkül. Nem tüsszögök. Mitől lehet ez? Nem tudok róla, hogy allergiás lennék bármire, igyekszem egészséges életmódot folytatni, sportolok is.

2015. nov. 25. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért egy allergia vizsgálatra elmennék a helyedben.
2015. nov. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt hívják allergiának, mikor egész évben nátha szerű tüneteid vannak. De ez nem nátha.
2015. nov. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is így voltam. Elmentem allergiavizsgálatra és kiderült, hogy a parlagfűtől a tollig mindenre allergiás vagyok. Írtak egy jó orrsprayt amit mindig lehet használni, azóta nincs semmi bajom.
2015. nov. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nem halogatom mostmár tovább az orvost...
2015. nov. 25. 12:27
 5/5 anonim válasza:
Sziasztok ugyanez a problémám!! Azóta mi történt veletek ez ügyben??köszi ha ìrtok!❤
jan. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!