Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítani akar. De annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani akar. De annak ellenére, hogy kértem, hogy ne tegye, elment a város másik felébe kiváltani a gyógyszerem. Kértem, hogy ne. De miért? Mert számomra nem életmentő ez a gyógyszer, csak egy kis nátha az egész.

Figyelt kérdés

Nem akartam utána rohanni mert nagyon beteg vagyok, de délelőtt még az orvoshoz is elkísért volna, 3 napja hozta fel a szakítást. először hozzá sem érhettem, utána hozzá se szólhattam.

Most meg gyógyszert, teát hoz, jó étvágyat kíván, kedves. Véd a családjától (ők nagyon ki akarnak dobni)

Nem értem.

Viszont külön alszik tőlem.



2015. szept. 4. 13:47
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:

Azt is hagyja, hogy megöleljem.

Lehet tévesen reménykedem, de úgy érzem, hogy most azt várja, hogy lenyűgözzem, odategyem magam. És megbocsájt. Mert azon vesztünk össze, hogy nagyon megsértettem.

Csak hát ugye ez most napokig nem fog kiderülni, mert ágyban fekszem betegen, így meg nem igazán lehet mondjuk elsétálni vele meginni egy bort, vagy valamit.

2015. szept. 4. 13:49
 2/27 A kérdező kommentje:
Viszont lehet, hogy az őgyelgés helyett miután felépültem el kéne szépen mennem, várnom egy hetet, és ha nem keres addig telefonon, akkor lezárni.
2015. szept. 4. 13:51
 3/27 anonim ***** válasza:
Ha tudod hogy megbántottad kérj bocsánatot!
2015. szept. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Hát igen, de csak úgy nem tudok bocsánatot kérni, hogy náthásan alsógagyában odaállok, hogy "bocsánat"

Ahhoz minimum el kéne hívnom, kéne virág, egy pezsgő, normális ruha, ahhoz még kell pár nap, fel kell épülnöm.

Utána megpróbálhatom megcsókolni vagy csak miután megittuk?

2015. szept. 4. 13:53
 5/27 A kérdező kommentje:
Nem értem miért van az, hogy az idióta, vagy kritizálható kérdésekre sorra jönnek a válaszok. Az értelmes, egyértelmű, részletesen bemutatott helyzetekre meg rá se kattint senki. Ennyire érdektelen ez a téma?
2015. szept. 4. 14:08
 6/27 anonim ***** válasza:
53%
Sokat írsz, itt meg lusták olvasni az emberek. Meg nem elég szaftos téma, amin lehet csámcsogni, senkit nem lehet itt leriban€ozni, stb. Azért nem kapsz választ.
2015. szept. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 Estienne ***** válasza:

Mert nem bíród összeszedni a gondolataidat még itt se!


Azért van ez, mert empatikus és lelkiismeretes de amint felépültél, dobni fog. Vagyis nekem ez a meglátásom.

2015. szept. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Te vagy az aki üzenetet kapott a lány Tesójától, meg a kamrában aludt a Hölgy??

Mindegyis: szerintem nem tudja mit akar. Én a helyedben azt mondanám, hogy estig döntse el mit akar. Ha nem teszi, eltűnnék, lezárnám.

2015. szept. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

>Nem értem.


Ha érteni akarod, akkor beszéld meg vele, kérdezd meg tőle.

2015. szept. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Talán azért nem jön kellő számú válasz, mert bár fosod a szót a lényegtelen dolgokról, a lényegesek (korotok, mennyi ideje együtt, mik az előzményei a szakításnak stb.) közül egyet sem említesz.
2015. szept. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!