Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit tegyek hogy ne kapjam el...

Mit tegyek hogy ne kapjam el legközelebb (sajnos most már elkaptam megint) megfázást?

Figyelt kérdés
Ezelőtt két évente egyszer ha megfáztam,de mióta anyám párja is velünk lakik aki szinte állandóan megvan fázva,kb 2 havonta mindig megfertőz és már nagyon elegem van hogy 2 havonta ezzel mennek hetek el hogy fáj a fülem,a torkom,6 tanóra alatt meginnék 2 liter vizet meg fél liter teát mellé,illetve hogy ha a busz után futnom kell pár lépést már levegőt alig kapok ilyenkor...

2015. nov. 25. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:

ViroSop sparyt próbáld meg.

Megelőzésnek jó,és tényleg hatásos.

Én már töbször voltam úgy,hogy kapar a torkom/éreztem,hogy bújkál bennem valami,és befújtam párszor,és valóban nem lett belőle nagyobb nátha stb.

Nem olcsó 3000ft körül van patikában/dm-ben lehet kapni.

Ezenkívül lehet célszerű lenne 3-4 hétig szedned béres cseppet vagy valamilyen általános multivitamint

2015. nov. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
* ViroStop
2015. nov. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vegyél bio boltban méhpempős mézt és nponta szopogass el 1 mokkáskanálnyit, nekem bevált, jó immunerősítő.
2015. nov. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!