Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Véradás után mi miatt szoktak...

Evelynxx kérdése:

Véradás után mi miatt szoktak levelet küldeni?

Figyelt kérdés
4-5 hete lehettem véradáson, most kaptam egy levelet, hogy eltérést találtak a véremben, és előzetes időpontegyezteteés után majd be kell mennem a legközelebbi vérellátóhoz. Milyen okok/betegségek miatt szoktak behívni ilyenkor? Mert én egyből a legrosszabbakra gondoltam

2015. nov. 27. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Egyszer mindenki meghal.
2015. nov. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Bármi lehet amit a vérmintából megmértek és nem felel meg az elvárható átlagértéknek. Nem feltétlenül valami betegség, de lehet alacsony vagy magas vérsejt-szám, májenzimekben eltérés stb. Az is előfordul, hogy a laboratóriumi feldolgozás során valami gikszer történt és az adja a nem megfelelő eredményt. Szóval nem kell túlidegeskedni. Ha meg valami komolyabbat találnak akkor örülj neki, hogy legalább megtalálták (időben). Gondolom, hogy a háziorvos magától nem küld el évente laborvizsgálatra.
2015. nov. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kedves első, az általad írt állítás teljes mértékben igaz, de a feltett kérdést tekintve abszolút nem kielégítő/értelmetlen válasz. Légyszi legközelebb gondolkodj előbb, amennyiben nem túl megerőltető, köszönöm!
2015. nov. 27. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!