Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hetek óta fáj a torkom, vajon...

Hetek óta fáj a torkom, vajon mitől?

Figyelt kérdés
Egyszer csak azt kezdtem érezni mint amikor megfázok, a torkom fájdult meg és néhány napig az orrom be volt dugulva,orvoshoz nemtudtam elmenni,mert ausztriába költöztünk és időbe telt nekik kiadni az e cardot vagy lgalább egy számot,és eltelt 4 hét én pedig itthon kínlódom hol jobban fáj az egész tokom vagy csak az egyik oldalt felváltva hol ez hol az,aztán elmúlik egy két napra majd vissza jön é megint rettenetesen fáj,nyelni alig bírok ilyenkor még a beszéd is rettentő fájdalmas.2 napja éreztem h hőemelkedésem is volt de nem lázasodtam be mert amikor nagyon fájdalmas veszek be gyógyszert és sztem azért nem lázasodtam be. Valaki ha tud valamit ajánlani kérem írja le,azért kissé félek h valami komolyabb dolog van a háttérben :(

2015. dec. 1. 17:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha fáj a beszéd, akkor a gége is begyulladt. Pihentesd, igyál sok folyadékot, de ne legyen forró, vagy hideg.
2015. dec. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!