Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek milyen vitamint...

Szerintetek milyen vitamint szedjek ha állandóan betrg vagyok? A családban senki rajtam kívül én meg hetente 2hetente. Fáj a torkom gyenge vagyok köhögök.

Figyelt kérdés

2015. nov. 8. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
menj inkább orvoshoz és kérj kivizsgálást, teljes vérképpel!
2015. nov. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Súlyod megfelelő a magasságodhoz?

Mennyit sportolsz, mennyire vagy fitt?

Megfelelően étkezel?

Dohányzol?

Fogyasztasz rendszeresen alkoholt?


Nem lehet mindent vitaminnal pótolni. A C-vitamin javíthat az ellenállóképességeden, de önmagában nem elég, ha egyébként ramaty állapotban vagy.

2015. nov. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk lehet orvossal kéne kezeltetned magad, mert lehet hogy van valami komolyabb bakteriális fertőzésed és azt ki kéne kezelni és akkor nem lennél beteg.

Amúgy multivitamint vagy Béres cseppet C vitaminnal tudok javasolni immunerősítésre. De orvoshoz mindenképpen menj el!

2015. nov. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A háziorvosomhoz mindig elmegyek ha beteg vagyok mindig ír fel köhögéscsillapítót meg antibiotikumot.Én arra gondoltam hogy a fáradtság miatt van ez dolgozok 7napból 5öt 10órába és keveset alszok..18éves vagyok sportolni nincs időm néha lemegyek futni..nem dohányzok és alkoholt 2hetente ha bulizok akkor szoktam fogyasztani..
2015. nov. 8. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!