Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért sárgulhatott be a...

Miért sárgulhatott be a bőröm? Most meg olyan sötét rószaszines (feketéhez egyáltalán nem közelít)?

Figyelt kérdés

Múlt héten vért adtam, és nem először. Azonban most először jelent meg egy olyan probléma, hogy ahol megszúrta az ápolónő, mellette besárgult másnap a bőröm (nem körülötte). Eleinte nem foglalkoztam vele, de már majdnem 1 hete látszódik. Ez nem fáj, de mivel már egy hete meg van, azért elkezdett foglalkoztatni, hogy biztos rendjén van-e ez?

Másnak volt ilyenje? Mik a tapasztalatok?



2015. dec. 3. 11:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem rengetegszer vettek már vért (2 terhesség, meg amúgy is), és volt, h sárgás volt 2-3 hétig, meg volt lila is, kékes-rózsaszín.

Elmúlik majd.

2015. dec. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Véraláfutásnak hívják. Kb. minden ilyen után szokott lenni. Elmúlik magától, ne is aggódj.
2015. dec. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!