Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vírusos hasmenés? Tünetek?

Vírusos hasmenés? Tünetek?

Figyelt kérdés

2 hete nem volt jó a közérzetem az iskolában, anyukám haza is vitt. Kedden estefelé előjött a vízhíg széklet, remegés, nem stabil közérzet, a hasmenéstől ájuláshoz közelítő gyengeség. Orvos javaslatára kezeltem smecta porral (tudom hogy jobb ha kijön de bélnyugtató hatása segített enyhíteni a remegést) vettem be aktív szenet, ittam normafloret. A bélrázkódásos remegés még elő jött egy héttel később is (ekkor mar nem ment a hasam) és visszamentem az orvoshoz. Normix-ot irt fel, és beszedtem. Jónak találom, de rámjönnek ilyen tünetek hogy kicsit mintha nehezebb lenne a fejem nèha, és szívfájdalom, mellkas melegedés plusz bal kar kézfej/kar melegedés (ezt a kezem műtöttek 4 éve). A normix kúrát tegnap fejeztem be, ugy olvastam vannak ilyen mellékhatásai.


A kérdésem az lenne hogy:


- a normix (kevesebb mint 1%-a szívódik fel) mennyi idő alatt ürül ki a szervezetből? Szedett már valaki ilyet?

- az említett tünetem lehet hogy azért áll még fenn mert nem ürült ki még a gyógyszer?

- ilyenkor meggyengült immunrendszer miatt lehet esetleg a tünet? + az emiatti fáradsághoz hozzájárul hogy korán kelek (suli), lehet emiatt a tünet?

- most is néha még van bélgáz ingerem/székelédi ingerem, és annak a környékén erősödnek a tünetek. A szekletem normális állagú, az inger mitől lehet? A tünet lehet az inger miatt?

- keveset eszem pedig tudom hogy enni kell pótolni a dolgokat ami kiürült a beleimből, lehet hogy a tünet az energiaszegénység miatt van? Éves + ivás utan pedig az összeszűkült gyomor feszülésétől?



2015. dec. 9. 18:44
 1/3 A kérdező kommentje:

Még azt elfelejtettem leírni hogy neha az is jelentkezik hogy:

- székelési inger

- orrfolyás

- fejfájás/szívfájdalom/melegedési tünetek

- jéghideg kéz + láb

Ezek egyszerre. Ez mitől lehet? Meggyengült immunrendszer? Allergia?

2015. dec. 9. 18:53
 2/3 anonim válasza:
Sok dolog okozhatja. Vírus is van, bár már állítólag lecsengőben, de a suli okozta stressz, ételallergia, egyéb szervi probléma is okozhatja. Lázad nincs? A láz általában valamilyen gyulladást jelez. A helyedben beszélnék újra a dokival és kérnék egy vérkép+ vízelet vizsgálatot. Abból sok dolog kiderül.
2015. dec. 11. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A téli szünetben egy EKG-ra tervezek menni, de remelem bőven rendbejövök addig. Köszi a válaszod :)
2015. dec. 11. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!