Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mononukleozis. HIV. Vagy...

Mononukleozis. HIV. Vagy virusos megbetegedés?

Figyelt kérdés

Egy felelőtlen kaland utàn 8 héttel nagyon beduzzadtak a tarkó mirigyeim es nagyon fajtak.Elkezdett a torkom fájni,gennyesek voltak a mandulàim,nagyon næthàs voltam,volt herpeszem is.Köhögtem hurutosan és fel is szakadt.Làzam nem volt,csak 1-2 nap hőemelkedésem.

Előtte beteg gyerekek tàrsasàgàban voltam.Megjegyzem gyerek korom óta bedurranak a nyaki,tarkó mirigyeim amint mandula problèmàm volt..

Ahogy utólag olvasgattam talàltam a hiv tüneteire és beparàztam.Jogosan vagy ez màr hipohondria? Előre is köszönöm a vàlaszokat.Nem vagyok kicsapongómegyszeri felelőtlen dolog volt.Szerintetek?



#mononukleózis #HIV #virusos megbetegedès
2015. dec. 16. 15:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én a helyedbe mindenképp elmennék orvoshoz és szűrésre is! Kár innen tippelgetni, de van rá esély, hogy elkaptál valamit...
2015. dec. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszt.
2015. dec. 16. 16:04
 3/11 anonim ***** válasza:
50%

Öööö...most mit vársz tőlünk? Jósoljunk?


Ahelyett,hogy mindenféle betegségekre guglzol,inkább keress rá a legközelebbi orvosi rendelő rendelési idejére és menj oda!


De ha akarod,leírom neked,hogy szifilisz. Bár én csak szobafestő vagyok.

2015. dec. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak elkaptad a gyerekektől a betegséget, de ha volt felelőtlen kapcsolatod, akkor feltétlen menj el egy szűrésre.
2015. dec. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem most volt.Antibiotikumot szedtem ès aztan el is mult.
2015. dec. 16. 16:13
 6/11 A kérdező kommentje:
Csak most is a mandulagyulladasom ugy kezdődött,csak nem volt annyira fajdalmasak a nyirocsomoim.
2015. dec. 16. 16:23
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Tünetek alapján mononukleózis, de biztosat csak a vizsgálatok mondhatnak. Mivel volt kalandod, menj el HIV szűrésre is.
2015. dec. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszt.Az a baj,hogy valahol 2,4 hetet irnak a tunetekre,mashol 2,3 hònapot.A dologtol szàmitva 8 hetre lettem beteg.
2015. dec. 16. 16:56
 9/11 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj el szűrésre!
2015. dec. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mindenkepp elmegyek,addig is elvégzek otthoni tesztet....azért irtam ki a kérdést hogy hátha irtok valami biztatót,addig is meg ne őrüljek.
2015. dec. 16. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!